Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

olej v sani vzduchu


longstarr

Recommended Posts

Ahoj chlapi.

Vzdycky mi dobre poradite, tak jste prvni, koho zkousim :)

O vikendu jsem menil svicky na peugeot 407 3,0 V6 benzin ES9A

Kdyz jsem sundaval sani vzduchu, tak jsem se dival, ze vzduchova klapka a celkove potrubi bylo trochu od oleje.

z krytu vackovych hrideli vedou hadice, ktere jsou pak napojene do sani vzduchu(mezi klapkou a vzd. filtrem)... Tak si rikam, jestli to je zamerne kvuli mazani vemmtilu nebo co ja vim :)

Ale muj dotaz je:

  1. Ma tam byt ten olej nebo je neco spatne?
  2. Nenasel jsem palivovy filtr. Netusite, kde by mohl byt?

Díky moc vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš na palivovém čerpadle v nádrži pouze jeden vývod, tak je palivové čerpadlo jako celek. Tj. včetně čerpadla, měření hladiny paliva, regulátoru tlaku a filtru paliva. To proto, že regulátor tlaku paliva musí být až za filtrem. Tento filtr nejde vyměnit samostatně, pouze s čerpadlem. Je zalisovaný do tělesa co je v nádrži. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snáď to nevadí, ak tu hodím odkaz...

Minule som natrafil na tento katalóg dielov, stačí zadať VIN a následne si vyhľadať diely. Netreba sa ani registrovať ako na servicebox, aj keď neviem, či to tam všetko zobrazí správne, no obrázky sú rozkreslené rovnako dobre.

http://aci.sk/default.asp?cls=catalog&xsl=xextcatalog

Diely na Peugeot si pozerám cez servicebox, no možno to niekomu pomôže. Je to voľne dostupné.

Upraveno uživatelem misho.1709
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, filtr se nemění--nečistí,  vychází se z toho, že pokud budeš tankovat na normálních pumpách, není třeba ten filtr řešit po dobu životnosti auta (píše peugeot)

ovšem v praxi dříve odejde to čerpadlo, které vydrží cca 200 tisíc KM, takže pak se s čerpadlem vymění i filtr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...