Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chyby jednotek po zapojení baterie


Mirek80

Recommended Posts

Zdravím,

prosím o pomoc. Dnes jsem měnil termostat na 5008 2.0HDi 110kW r.v.2010.

Z rutinní výměny se stala noční můra. Po výměně, když jsem dal vše dohromady a zapojil baterku, chtěl jsem nastartovat, ale na palubce se mi rozsvitilo snad úplně vše v chybě. 

Diagnosika ukázala mraky chyb od ABS/ESP nenačtena komunikace, elektrická brzda nejde zabrzdit. Další chyby jednotky BSI, jednotky motoru atd. Fakt strašně chyb a nejde nastartovat.

(např: 9528;F569;F56B;F5FF;P2291;P0017;P0017;P1350;U1401; atd.) 

Na palubce svítí STOP a nejde nastartovat. Některé chyby nejdou v diagnostice vymazat...

Nesetkal se s tím někdo? Dokáže mi někdo říct jak se to mohlo stát a jak z toho ven?

 

Moc díky za jakýkoli podnět ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusit to znovu a provést odpojení a připojení baterie správně .Tzn. počkat na usnutí BSI... a po připojení zase počkat. než se vše inicializuje, po zapnutí zapalování taky počkat. Baterku nechat delší dobu odpojenout, někomu pomohlo i krátkodobě spojit přívodní vodiče odpojené od baterky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, jarokare napsal:

Podívej se , jestli si nezapomněl připojit jednotku ochrany a napájení přímo na baterce , je to šedivej konektor

To jsem kontroloval. Dělal jsem to dnes celý den několikrát ale nevím, jestli jsem na nej poprvé nezapomněl ...dá se tím něco zničit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Agrafik napsal:

Zkusit to znovu a provést odpojení a připojení baterie správně .Tzn. počkat na usnutí BSI... a po připojení zase počkat. než se vše inicializuje, po zapnutí zapalování taky počkat. Baterku nechat delší dobu odpojenout, někomu pomohlo i krátkodobě spojit přívodní vodiče odpojené od baterky.

Zítra začnu znovu a zkusím po připojení počkat.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...