minihab Posted March 9, 2019 Posted March 9, 2019 Zdravim, vie niekto poradit kde bajdem napust oleja??? Quote
ozzy56 Posted March 9, 2019 Posted March 9, 2019 ahoj, ten otazník stačí jen jeden vítej v peugeot klubu --na vysvětlenou ti dám několik rad, jak se dostat k informacím o tvém autě..., abychom mohli odpovědět na tvůj dotaz, je nutné napsat, jaký motor tvoje auto má...,motorů řady 1.6 HDi je více a každý je v něčem jiný, bývalo dobrým zvykem dát si základní technické informace do podpisu (někteří to tak ještě mají), ale ještě lepší je dát do technického dotazu i VIN auta--je pak možnost odpovědět přesně přes databázi firmy Peugeot a třeba dát objednací čísla a ceny požadovaných náhr. dílů...,no a poslední radou je pokud možno zkontrolovat si po sobě překlepy atd. v dotazu, aby se to nemuselo složitě luštit, díky za pochopení pavelu96 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.