Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Univerzální tlumiče výfuku


sharpers

Recommended Posts

Ahoj, zjistil jsem že sehnat výfuk na moji 407 2.2i je docela problém, polský za 800 nejde napasovat a zní strašně, origo stojí přes 30tis kč. Takže mě samozřejmě napadlo nechat jej postavit na míru, nebo si jej postavit na míru. Nemůžu na netu najít moc informací na UNI tlumiče výfuku, jsou rozděleny podle rozměrů, koncovek, výkonu,  materiálu atd, ale co zvuk ? Má otázka teda zní :

Tlumí vůbec univerzální tlumič výfuku ? Máte někdo zkušenosti s koupí univerzálního koncového tlumiče výfuku a jeho zvukem ?

 

Auto mám na pohodlné ježdění takže nechci nic uřvaného, asi jako te´d ten polský který zní strašně. Díky za případné odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlumic JE soucasti vozidla a jako takovy ma i definovanou ucinnost, tj. max. "hlasitost". Abys nebyl prekvapenej na STK nebo v Rakousku kde s oblibou AFSINAG kontroluje i takovehle pitchoviny -> spousta motorkaru by mohla vypravet ja bez dB killeru nakladala Harryka na vozejk!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto jsem řešil před rokem.Cena origo zadního tlumiče 30tis?Já to teda nezjišťoval,ale to jsi trochu přestřelil,ne?Ta cena by pasovala na díl s katalyzátorem.Díl s katem v náhradě asi 16tis. Ten zadní tlumič jsem sehnal opravdu jen polský a nakonec koupil.Výměna cca 5min a vše páslo.A auto bylo hlučnější.Nicméně asi nic co by se nedalo přežít.Na stk nic neříkali a normálně to prošlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pesastor : já právě chci tichý tlumič, prostě takový co tlumí což právě nevím jeslti umí ty univerzály.

 

Turboturek : právěže nepřestřelil. nevim již značku, ale náhrada za originial stojí 37tis kč. Moc nechápu tu cenu ale takto mi to řekli v Sienu když jsem poptával díl. Nakonec jsem se taky musel smířit s polským Polmostrovem ale není to prostě ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...