Marcy27 Posted March 8, 2019 Posted March 8, 2019 Dobrý večer. Chcela by som vás poprosiť o pomoc. Zvažujem kúpu autíčka keďže ide o moje prvé auto nemám veľa skúseností. Ide o Peugeot 207 CC ktorý ponúka autobazár a auto je dovezené z Talianska . Nakoľko nerada by som kúpila auto ktoré bolo po havárii alebo so stoceniu kilometrami chcela by som vás poprosiť ak sa nájde niekto kto by mi vedel podľa vin čísla pomôcť či nejde o havarované auto alebo aký má servis. Prípadne či takáto služba funguje ak by som priamo navštívila predajňu Peugeot Ďakujem veľmi pekne Quote
Péťa Posted March 9, 2019 Posted March 9, 2019 Ve Tvém případě bude nejefektivnější, když si ve svém okolí najdeš automechanika, kterému důvěřuješ a nejlépe který i trochu Peugeoty zná. S ním zajedeš do autobazaru, aby auto projel a prohlédl. Aut na prodej je opravdu hodně, ale málo z nich je slušných. Pokud tomu rozumíš jako já, tak buď ho vezmi a neřeš, nebo si připlať za prohlídku někým zkušeným. Neexistuje žádná databáze bouraných automobilů. Zde na fóru dokážeme řádným členům dohledat servisní historii podle VIN. Z ní se dá vyčíst, co se dělo s automobilem v záruce (pokud jezdilo do autoruzovaného servisu) a odhadnout skutečně najeté kilometry. Quote
ozzy56 Posted March 9, 2019 Posted March 9, 2019 ahoj, jestli nemáš známého mechanika, doporučuju zajet s autem do autoriz. servisu a nechat auto zkontrolovat po technické stránce, dají ti tam i informace, co se s autem dělo po servisní stránce, havarie atd., navíc ti poradí, zda je cena vozu úměrná technickému stavu atd. věř mi--nejsou to vyhozené peníze, tento postup je mnohem levnější, než koupit naleštěné auto v hrozném tech. stavu a následně si lámat hlavu co s tím dál... Quote
Dave_k Posted March 9, 2019 Posted March 9, 2019 Z vlastní zkušenosti vím, že auta z itálie přes VIN moc neprolustruješ v databázi peugeotu. Zkoušel jsem už asi 3, včetně toho co mám a italové na zápisy do databáze asi dlabou. Quote
Marcy27 Posted March 9, 2019 Author Posted March 9, 2019 Oni ani servisné knižky nemajy)? Lebo v bazáre tvrdia že vraj nemajú . Quote
Dave_k Posted March 9, 2019 Posted March 9, 2019 (edited) Jo servisku jsem k autu měl a celkem dobře vyplněnou. Auto jsem kupoval v Brně v bazaru. Ještě nemělo ani český RZ a ani TP. Edited March 9, 2019 by Dave_k Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.