Ronass Posted March 8, 2019 Posted March 8, 2019 (edited) Ahoj.Nevi nekdo,proc to dela? Zapnu topeni a jede cca na plny vykon 1minutu.Pak se vypne a za cca 2 minuty se zase zapne. Dela to porad a pravidelne a ve stejnych casovych intervalech.Myslel jsem,ze je to vetrak,pridreny nebo uhliky,ale ted jsem zistil,ze kazde rano jak jedu do prace zapnu topeni a kazdy den skoro na stejnym miste vypne.takze je to casove stejne. Neco v jednotce?nebo neni tam nejake nastaveni? Obcas se treba nerozjede vubec.Az na druhy den. Jinac dela to i na topeni i na klimatizaci..diky za kazdou radu. Edited March 8, 2019 by Ronass Quote
pavelu96 Posted March 8, 2019 Posted March 8, 2019 Pokud chceš pomoct, tak pomoz těm, co by Ti mohli pomoct tím, že napíšeš jestli se jedná o topení v traktoru, doma nebo v nějakém modelu Peugeotu... Hafity 1 Quote
Ronass Posted April 12, 2019 Author Posted April 12, 2019 Moc se omlouvám,to mi nějak vypadlo napsat o co se jedná :-D . Jde o 307 HDI 2.0 rok 2003 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.