minihab Posted March 7, 2019 Posted March 7, 2019 (edited) Zdravim, Mam 5008 1.6 Hdi rok 2011 s manualnou prvodovkou. Pred asi 500km mi zacala hucat asi prevodovka, ked je zatazeny motor. Robi to na kazdom stupni rovnako, intenzita rastie podla otacok. Pri volnobehu a brzdeni je vsetko OK. Viete mi niekto poradit co to moze asi byt a ci s tym mozem este par stoviek km jazdit. Dakujem. Edited March 8, 2019 by minihab Quote
Hafity Posted March 8, 2019 Posted March 8, 2019 Zkontrolovat množství oleje, pokud možno ihned.... pesastor 1 Quote
ozzy56 Posted March 8, 2019 Posted March 8, 2019 žasnu, že jsou lidi, co po ujetí 500 KM s hučící převodovkou řeší co s tím P.S. oprav si nadpis Quote
Laďa Posted March 8, 2019 Posted March 8, 2019 Jasně, že s tím můžeš ještě pár stovek km jezdit. Však se to nanejvýš pokazí, zadře a koupíš novou, nebo ještě lépe nové auto. Teď vážně. Jak Ti má tady po internetu někdo radit jestli s tím můžeš nebo nemůžeš jezdit. To snad může říct jen mechanik na místě, který to viděl a slyšel. brutall, Péťa and Hafity 3 Quote
minihab Posted March 8, 2019 Author Posted March 8, 2019 (edited) Vdaka za komentare ale som 1500km od domova takze dat opravit prevodovku nie je take jednoduche. Neostava mi asi nic ine len nechat auto tu. **** happens;-) Edited March 8, 2019 by minihab Quote
Laďa Posted March 8, 2019 Posted March 8, 2019 Navštívit servis v místě. Třeba bude opravdu stačit jen dolít olej. Quote
pesastor Posted March 8, 2019 Posted March 8, 2019 Jak pisi ostatni, tak pred rozhodnutim co a jak dal by to mel videt servisak. Mozna bude stacit doplnit olej a pojedes. Ceny diagnostiky takovehle zavady jsou v celeEvrope +/- na urovni SK takze by to melo byt jasne @Laďa byl jsi rychlejsi janacek 1 Quote
minihab Posted March 8, 2019 Author Posted March 8, 2019 Dakujem za radu. V autorizovanom servise mi povedali aby som dal vymenit prevodovku ... ako inak. Ani sa so mnou nebavili. Prave hladam nejaku garaz, kde aj auta opravuju nie len vymienaju diely:-) Skusim ich prinutit aby vymenili olej a uvidim. Este raz dakujem za vsetky reakcie. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.