Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

NN @Pe.Tr ten dovoz na sraz není blbá myšlenka , ale protože něco potřebuji já , tak si pro to klidně dojedu a právě proto Praha a né Mohelnice . . .

A jestli krátké nebo dlouhé - já nevím - pojedu s rukama nahoře a spíš je potřebuji vyzkoušet . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježíš kluci nemučte mne vašimi  dobře míněnými myšlenkami .  Prostě rukavice a klidně bunda s nápisem Velorex.  

Dobře vzdávám to - jedu takhle ale donutili jste mne k tomu . . .a všude to řeknu.  I mamincééé

Upraveno - Motorkářské pevné boty , helma s integrovaným štítem a kvalitní prodyšné ale nepromokavé oblečení 😂       A máte mne na svědomí až mne ortodoxní motorkáři umlátí "bejsbolkou"

 

IMG_20190406_094337.jpg

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já se chystám že bych dojel dřív než posledně. Bohužel to má velké ALE. Mám nějaké řízení na šestce (dejvice) takže se budu prodírat od tama. Ale chtěl bych tam být tak mezi 17.20-45. snad to budu zvládat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎19‎.‎04‎.‎2019 at 10:02, Verysek napsal:

 Zamluvim stůl cca pro 15 lidí. Nebo raději více? A od 18:00. Obsluha bude stejně panikařit pokud tam bude obsluhovat stejný mimoň 🤣 

A další je 2.5

 

Já se nestresuju jen vím že Verysek psala od 18:00 tak proto jsem napsal že se budu snažit tam být jak jsem napsal. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...