Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

Udělá kuk a zmizí.... 😂

Tak kdo na tu 18.....? Já se asi o 10 - 15 minut totiž zdržím.... jedu vyzvednout do zadele pani importovou.... jde mi o to, jestli tam někdo bude a nebo mám zavolat, že se o pár minut zdržíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si, Klemoňu, ty minisrazy neprosadíš tak seš u mě mrtvej Homolka

:D  :D  :D:D:D

Já tentokrát opět nebudu, páč konám v jiném podniku vítací radostnou párty, že už se může do hospody a termín jsem měl zvolený dřív než jsem se dočetl o tomhle. Ale někdy příště .... (já vím, vyhrožovat se nemá ...) :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že ti zakazujeme mluvit jo. Si nedělej srandu. Tobě to přece nikdo nedokáže zakázat.  Já jedu snad budu stíhat na tu 18 kdyby ne písnu Ti @Weri 605

Já mám teda taky jednu blbou zprávu ale tu vám řeknu až tam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne . Já nechci být nikomu na obtíž .  Stáhnul jsem se do své ulity a z té nevylézám. Ani pro vajíčka . . . Nikam už nechodím , vínko a rumíky popíjím doma a po tom co jsem se málem utopil ve vlastní vaně mám nad sebou bedlivý dozor od 🦴.

Život je krátký a můžeš o něj přijít v zatáčce pod Frýdštejnem ani nevíš jak to příjde . . . .  :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605Tak tam prosím cinkni že bude zpoždění na příjezdu. Byl jsem venku něco vyřizovat a udělal jsem gumu takže teď se jdu pozdněnaobědvat a pak musím opravit tu pneumatiku je 15 hodin budu rád když se vyhrabu po 17  z domu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...