Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

ja mam jasne napsano, ze 6.2. od 20 je na proseku klubackej fotbalek :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo ale Véna to hnal jak Shirón . . . Sice jsem ho vždy v poklidu dojel na světlech , stopkách a závorách , ale nedivím se , že srnky nestíhaly uskakovat 😉

Upraveno , reakce na Pepita Sheron nebo Chiron , prostě jel jako vrah srnek 😂

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlasto nehnal jsem to všude se tam dá jet i daleko větší kudla. Ale začala na mě padat únava tak jsem musel jet trochu ostřeji abych udržel pozornost. Přeci jen už táhlo na 22 a já jsem včera vstával 03:00. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nato jsi přišel až teď?  A jak jako že nestíháš?  Já vím že děláš v nepřetržitým provozu tam je to složitější ale hele jedno odpoledne si pro sebe udělat za měsíc nemůže bejt takovej problém. Já jsem včera byl na ranní jezdit s busem od 4.40 končil jsem 13.50 přijel jsem domů 14.20 a po 17 jsem jel zpátky na sraz a domů jsem přijel před 22.00 je fakt že dneska jsem hezky gumovej. Ale za to abych vypnul přestal řešit blbosti okolo baráku dílny nebo všeho to stojí. Hele a jak dlouho takhle jezdíme?  A v mým okolí už jsou všichni naučený že zkrátka první čtvrtek v měsíci když pracuju tak do 14 hodin ale odpoledne a večer mám jen pro sebe a PC. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby jsi mi minule ze srazu neujel na spojce tak by mě to možná cvaklo :D 

No včera se mě i ptal Petr zda nepujdu na fotbal, a taky jsem mu napsal že spíš ne. byl jsem po druhý noční a to jsem jak přejetý náklaďákem a moc nemám náladu tak jsem to nechtěl pokoušet. :D 

a jak píšeš. když člověk dělá na směnný provoz tak to je komplikovanější si to zařídit ale tím neříkám že to pokaždé nejde ;) 

p.s. asi ti udělám někdy přepadovku :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@brixtr já te´d jedu skoro nonstop v práci , včera od 4 a v 18:45 jsem končil v práci stím že jsem měl kolabující stav a to jako vážně. kopl jsem v praci energetak abych neusnul za volantem az pojedu na focus. s otevrenym oknem jsem dojel na prosek , tam jsem na 30min zavrel oci , usnout neslo protože se mi točil svět , protoze spoluhraci jsou lopaty a misto avizovaných 12 kusu nas bylo jen 9 tak jsme hrali 4 na 5 , v piti jsem mel nastesti nejaky aminokyseliny na případný kolaps/hyperventilaci apod :D , ale po prvních deseti minutách už tělo trosšku zamakalo, nakonec i přes odchytaných 20-25minut v bráně, jsem naběhal skoro 5km, a dle apky ve vysoke TF , asi na hranici infarktu :D , přijel jsem domu , kopnul proteinový napoj na noční rychlou  regeneraci a do hajan , usnul jsem kolem pul jedenacte a v 5 vstával ..... chvilku jsem přemýšlel že bych v maximovi přibrzdil ale už tak jsem byl včera na hraně :D 

-jsem zjistil zajímavou rovnici , čím mín jsem doma tím mín žeru :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...