Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

Tak dnes tohoto roku zřejmě poslední setkání. :(   Od 18,00 jsem dorazil s @Vena garážmistr a o nějaký čas později i @Weri 605 .  Byť pouze ve třech , tak jsem si to užil - ve společnosti pohodového Vény a věčně usměvavé Verči. :super   Navíc díky taxislužbě Véna & spol. jsem si mohl dát pár svých Citrusů + škvarkovku a tak mi kromě slabší účasti nic nechybělo.  🐀  Jako bonus měla službu i "moje " šedá servírka a na základě mého rýpnutí vždy i s velkým úsměvem (Kůstka promine).  🦴  Takže kdyby Jirkap se svými ratolestmi a ostatní co mají v prdeli oj vypadli dříve či se naučili za sebou zavírat dveře - nemělo by setkání vlastně žádný mínusový bod.  :roker

Takže v novém roce a pokud ve zdraví přežijeme souboj s Kolosem 8x8 se uvidíme 9.1 !  Papáááá  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano 9.1. je rezervace na 18:30 pro nedočkavce.. 😀 i já dík za poslední letošní sraz a doufám, že po těch "klidných" svátcích se sejdeme alespoň v základní sestavě... 🤗

Mmch Schreeku si fákt.... ffff .... fešák......? 😂😂😂 to je hnus..., ale ty rohy... hmmmmmm 😈...... kdes to sebral....? 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasický čerti u nás už přestali fungovat loni 😞 Tohle mělo úspěch, ale příští rok to ještě vytunim, chce to drápy :D Je to asi ta nejběžnější koupitelná maska, k tomu pár věcí od drákuly a pak už je to je samé "ano tatínku, už si jdu uklidit" :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...