Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

před 4 hodinami, Klemoň napsal:

Jo chlapče - myslíš té ze 4. července ??? Nebo kdy jsi si do ní stoupl ty ??? :roker

Chlapče s ferrym je to vzdycky na dlouho, cca rok domluvena oprava? 😂😂😂

Ale tak nebudeme se o nej hádat jak malé holky 🤣🤣🤣

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do čtvrtka by jsi musel vyležet i tu Ebolu.  Přece Tě rýmička a kašílek neskolí aby jsi chyběl. Když nejhůř tak si na hubu dáš ten doktorskej dekl abys nás nepoprskal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak teď vážně - nejde o to , že bych už neměl sílu vlézt do auta a popojet těch 13 km , ale že jsem infekční. Tedy alespoň ten streptokok , či jak se ten neřád jmenuje .   :roker

A na to vás mám bando moc rád , než abych tam na vás prskal bacily . . .   :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já také moc děkuji za vstřícnost .  :super     

Jen by mne zajímalo, kdo platí toho magora co na mne chvíli sype kýble s ledem (zimnice) a pak mne zase opaluje plamenometem (proudy potu po zátylku)  :myslim

Tak to bude můj první Pražský sraz co jsem vynechal  🤒    A když nad tím tak přemýšlím , tak vlastně jezdím na všechny srazy po celé  republice a když vynechám , tak je v tom vždycky jen zdravotní důvod. Úraz , nemocnice či velký bacil , protože nějaký kašlik mne nemůže zastavit.  I teď jsem byl tak 50 / 50 že dorazím alespoň na otočku, abych neměl absenci.  A hlavně kvůli té servírce , ale to se nesmí nahlas - ono by to bylo @Weri 605 líto  :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...