Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

Milí clubáci :)

 

nápad Veryska @Verysek zkusit obnovit pražské minisrazy se mi fakt líbil, a tak se do toho pustila...

Z několika návrhů, kde srazy konat, nakonec vyhrál s nejvhodnějšími prostory a poměrně slušným parkovištěm Karel.

Pro "pijáky" je prakticky hned za rohem i autobusová zastávka... ;) se spojením asi z metra Kobylisy..? (na tuhle informaci ode mě, bych nespoléhala, vzhledem k tomu, že sem v MHD nejela 15 let 😂)

Vítáni budou všichni členové clubu, uživatelé fóra i ostatní s nimi spjatí a to:

 

každý první čtvrtek v měsíci, od 18:00

 

Protože občas musíme oslavit dny našeho státu, oficiálně tedy toto pravidlo vynecháme ve státní svátky připadající zrovna na první čtvrtky (Cyryl Hus Metoděj a Sylvestr, posuvné velikonoční pondělí 😎, práce a vítězství v květnu a Nový rok vánoční... :mrk

 

V případě jakéhokoli dotazu nebo připomínky se neváhejte vyjádřit :)

VERYSEK a Weri 605

 

MÍSTO KONÁNÍ

Od 2.2.2023 se scházíme ZDE:

www.restaurace-karel.cz

Hrušovanské náměstí 244/3, Dolní Chabry

 

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako znalí MHD  si dovolí Tě doplnit přímo před dveřma přistává BUS 103 odjíždí ze zastávky naproti přes silnici a končí nebo začíná u metra Ládví.  

Asi nebude vadit když se tam lidi začnou sjíždět dřív než na 19. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomeeee 😂 chytil ses.... 😂 (eště sem chtěla napsat "den po syréně..", ale pak sem si řekla, že by to mátlo lidi a tobě už by asi prdlo voko... ;) 😂) .... a na posuvný pondělí se chytil Miník... 😂😂😂 i když taky sem spíš spoléhala na tebe... 😂 jo..., fakt to čtete celý... 😃

díky @Vena garážmistr škoda že nejezdíš linku - mohl by sis tam udělat konečnou... 😉 A pokud bude někdo chtít přijít dřív - asi v poho, ale aby tam neseděl chudák sám... Klidně se dohodněte tady :) 

Pe.Tře, můžeš.., ale zaparkuj jinde jo....? 😂😂😂

těch 19:00 mi příjde v poho... Běžně dělám do 20:00 ... I za 2 hodiny se toho nažvaní... A snad nejsme malý, aby se chodilo spinkat po večerníčku... :)  já to mám domu asi 40 minut... Takže klidně se zdržím do 23:00... :) 

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne - 19 hodina je dobře nasměrovaná.    Normální kapitalisticky pracující to má tak akorát , aby doma nechal auto a MHD se tam dohrkal na 19 hodinu.

A přesně jak tu zaznělo - není zakázáno dorazit dříve  😉   No a pak už jen chytit poslední spoj domů  🙂

Upraveno:  Tak jsem se teď podíval kde to je a . . .     No pro mne z P-9 dobrý, ale co ti z Řep, Chuchle, a vůbec celé jižní části ???  Ty asi neuvidíme  😞

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klemoni, tak bohužel pro některé je to blízko pro některé daleko.. Tohle se nedá udělat, aby to vyhovovalo naprosto všem, ale i tak pevně věřím, že se nás sejde dost. Dříve to bylo na Džbáně a pro nás to taky  daleko a přesto jsme tam jezdili. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...