Jump to content

Znovuzrození pražských minisrazů https://www.maximumrestaurant.cz :)

Recommended Posts

• Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Milí clubáci    nápad Veryska @Verysek zkusit obnovit pražské minisrazy se mi fakt líbil, a tak se do toho pustila... Z několika návrhů, kde srazy konat, nakonec vyhrála s nejvhodnějším

Jako že seš furt nas.anej ? Nebo ti uteklo písmenko ? 

Terasu mám ready  

Posted Images

Posted (edited)

Však až bude hrát Baník na Spartě tak vám to tam hezky pročistí 🤣

A jinak co se týče hrdosti tak vy vůbec nevíte co to slovo znamená v porovnání nás hrdých z kraja razoviteho 😁

Edited by HanysR
Posted (edited)

Oba bych vás rád zase viděl , ale tentokrát by to pro vás nemělo smysl - finální stav : šéfová, tedy Weri   /   jeden návštěvník, tedy Shrek   a   jedna stálá položka, tedy já 😎

Edited by Klemoň
před 39 minutami, Weri 605 napsal:

Choulák zradil a Vena chabrus... a 1.7. je rezervačka klasika na stoleček venku... vejde se tam pohodlíčko 6 ... tak doražte... :)

Nee,Vena se vymluvil,tohle bych dal i na kole od něj.

Vena byl včera od odpoledne do pozdního večera mimo provoz. A v jednu chvíli jsem si myslel že to je moje poslední hodinka. Holt pořád tvrdím že věk je jen číslo v občance ale moje tělo dlouhý roky huntovaný za volantem a poslední týden mordovaný nezvyklým pohybem řeklo dost. Naštěstí i díky " vášnivé noci " jsem se ráno dokázal exhumovat do provozu schopnýho stavu. Ale navečer jsem zas odpadnul a usnul u TV no a teď se mi už spát nechce. 

před 37 minutami, Veverka napsal:

Ty jo, to nemůže být první čtvrtek v měsíci taky někdy jednou třeba kolem dvacátého?!

Asi ne.. a zklamu tě... hodně... příští rok zase vycházej Velikonoce na pátek a pondělí.... strašný... čekám kdy budou uprostřed tejdne, že by člověk ušetřil dovolenou a protáh si to do víkendu.... a furt nic....... 🙄🙈🤣