Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

před 10 hodinami, Weri 605 napsal:

Dohodnem se dnes... :) zejména to bude na stálých chodících... 😅

To je samozřejmě v pořádku, jen jsem podotknul drobnou výhodu Karla

Ale moje docházka se asi nezmění a tak nehodlám žádné rozhodnutí infikovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo opravdu nenucené ani jsem to hlasování nějak nezaznamenal🤣😂.

Ale je pravda že změna lokálu asi nebude na škodu. Dnešní obsluha  dá se říct že hodně slabo pingl celý večer otrávený ksicht servirka se snažila ale bohužel ten dojem z toho otráveného parťáka nedokázala smazat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 no ono tady je to takový řekněme extrém je to restaurace která se snaží na " vesnici "  hrát trošku jinou ligu než je obvyklé ať už nabídkou jídla nebo prostředím bohužel z mého pohledu nehrajou ani okresní přebor protože za dobu kdy se tam konají minisrazy jsem si nevšiml že by měli jednoho štamgasta restauraci provozuje firma která jede hlavně v cateringových službách takže tenhle objekt mají jako takové zázemí  a plnější to tam bývá v době kdy se dá sedět na terase a nebo když je nějaká tématická akce třeba předposledně byla obsluha v pohodě  i když ten klučina je takový hodně aktivní ale dokáže vycítit že je aktivní moc, to je kluk kterej by mohl podle mě z fleku obsluhovat v podniku o dvě kategorie lepším ale zbytek toho personálu je takový spíš průměr. Včera jsme začínali něco po 18 byli jsme tam mi a vedle seděla ještě parta 4-6 chlápků ty to kolem 20 zabalili a pak jme tam byli mi a obsluha dva na place a tři v kuchyni. A někdy po 21 na nich začalo být vidět jako že by raději zavřeli než tam byli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...