Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

Taky jsem neseděl v knajpě - byl jsem včera se ženuškou nakupovat . . .   Přeci se z té výpovědi nepo . . . .  No a nakonec jsem koupil jen dvoje boty a auto po dohodě vrátil, že mi pošle lepší nabídku až v září , teď je "moc nové" - má jen 800 km .  Tak se nechám  "překvapit"  🙃 

  @Scratch se v tom svezl , tak může nezaujatě posoudit jak se to řídí . . .  :roker

 

IMG_20220602_120524.jpg

IMG_20220602_120542.jpg

IMG_20220602_120506.jpg

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svezl jsem se. nechci aby to vyznelo nejak spatne, ale pro Klemone dobry, auto co te odveze od A do B. Prijemny posez, na me moc vysoko, maly kufr, strasne lehky volant, ale jak rikam, pro normalniho ridice co bude jezdit sam ci ve 2, je to na pohodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takže přesně pro mne : 90% jízd jezdím sám (do práce/z práce), sedí se vysoko (radují se moje záda), malý kufr na nákup z Alberta stačí (chalupu nemám/cihly a děti nevozím), takže v čem se shodneme je to přeposilované řízení . . .   :papa     No ale vzhledem k mé současné situaci a aktuálním cenám se holt zařadím mezi ty co jezdí vozem 10+ 😥

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Čtvrtek se blíží :aut

 @Medvěd @Klemoň @Pe.Tr @Jirkap @Milan+ @Weri 605 @Vena garážmistr @Verýsek @MJSytic @Scratch @Veverka @Schreek @brixtr @h4wk3y a další účastníci srazu minýlých :D

 

Koho máme očekávat? :aut 

 

Jinak Schoellerova u Lidlu v Čakovicích je uzavřená, takže kdo pojedete od Globusu tak směrem na hovorčovice a za křižovatkou před Hovo do prava a rovně k restauraci přes koleje :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 8. 2022 at 19:05, ChouLu napsal:

Čtvrtek se blíží :aut

 @Medvěd @Klemoň @Pe.Tr @Jirkap @Milan+ @Weri 605 @Vena garážmistr @Verýsek @MJSytic @Scratch @Veverka @Schreek @brixtr @h4wk3y a další účastníci srazu minýlých :D

 

Koho máme očekávat? :aut 

Tak asi bych se mohla objevit 😃 

Od kolika, že? 18:00?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...