Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

Bylo to super. Škoda že jsem musel z rodinných důvodů předčasně...

...domů, ale i tak stálo za to. Díky Klemoňovic potomce za akrobatickou vložku (naštěstí s dobrým koncem), a Medvědovic synátorovi za zajímavý a zabavný hlavolamač 👍

A samozřejmě Schreekovi za všechno to kolem, kvůli/díky čemu to vzniklo 😎

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veverka má pravdu !  Vlastně jsem ani pořádně nepoděkoval @Schreekovi za to , že nám naše dnešní setkání umožnil !  DÍKY :super

Jo a Katčin skok do ohně jsem "naštěstí" neviděl . . . 🙃

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem kdo dorazili a doufám, že se Vám tu aspoň trochu i v těchto nepříznivých podmínkách líbilo.... Pokud se někomu bude chtít, můžeme akci kdykoliv zopakovat ;) 

 

@Milan+ Krom buřtů bylo potřeba ohřát i všechny účastníky, ale i tak toho víc jak půlka zbyla na příště ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

No jenže bez Tebe drahá šéfová vedoucí to není ono. A já osobně ač po očkování tak se mi nechce někde ukazovat papír jakože si můžu jít sednou do hospody jako kdybych ten papír měl ukázat a pak jsem měl útratu za polovic tak by to problém nebyl ale takhle nee. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Já ten papír mám. Ale ukazovat se mi ho nechce z jednoho prostého důvodu. Protože mě další a další věci utvrzují jen v tom že ANO ze začátku to byl problém a věřím tomu že pro někteří jedinci pokud se nakazí tak můžou mít zdravotní problém hodně velký. Ale pro zbytek populace je to jen obtěžování a hlavně je to byznys pro několik málo jedinců . Vím moc dobře že sem politika nepatří ale kurňa tak jaká to je nemoc když mocipáni chtěli aby určité profesní skupiny museli pracovat i pokud budou nemocní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele - možná bych se nechal zviklat, kdyby tohle bylo rozhodnutí pouze vlády našeho dolíčku (naším politikům, kteří rozhodovali v minulém volebním období jsem totiž nevěřil ani pozdrav). Pro mě je podstatné, že podobné (a mnohdy ještě tvrdší) podmínky má nastavené komplet celá civilizovaná Evropa a já nemám žádný důvod taková pravidla nerespektovat.

Osobně jsem pro povinné očko a mrzí mě, že vláda, kterou jsem volil a které věřím, že chce změnu, se v tomhle punktu naprosto populisticky podělala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...