Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

@Weri 605  však mi to víme že to není jen o Tobě i když Ty jsi středobod tohohle spolku bláznů a myslím si že i když by to mělo být jen kvůli Tobě tak by jsi si to zasloužila aby jsme to pro Tebe udělali. Já osobně bych se tedy přiklonil ke @Schreek nabídce asi už jen z principu proč bych měl nějakému pinglovi ukazovat jakejkoliv papír když chci jít k němu do podniku utratit prachy( vím moje útrata je vždy závratná). 

@Klemoň chápu Tvůj povzdech asi bych neměl úplně problém se pro jednou zkusit sejít i jindy než v pracovní den ale jak jsou na tom ostatní to nevím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale přesně... mám to podobně nastavený... Někde shánět test (v pracovní době) zaplatit za něj 200,-.... doteď sem to ňák zvládala všechno bez toho a i bez nakažení.. ňák se mi s tím zrovna teď po skoro dvou letech začínat nechce... :D Asi to odsere i velkej sraz, ale za osobu 800,- příplatek na víkend...? jako zbytečnej výdaj....

Klemoni já sice nemůžu všechny víkendy, ale snad by ste se trefili no... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pepito Já to neomezil jen na Pražáky :D  Vzdálenost je jen číslo ;) 

Každopádně, mám tu rybník, ohniště a drobné posezení, k využití v týdnu, o víkendu o svátcích, to je fuk, jen se dohodnout ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...