Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

Návštěvník

Však až bude hrát Baník na Spartě tak vám to tam hezky pročistí 🤣

A jinak co se týče hrdosti tak vy vůbec nevíte co to slovo znamená v porovnání nás hrdých z kraja razoviteho 😁

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba bych vás rád zase viděl , ale tentokrát by to pro vás nemělo smysl - finální stav : šéfová, tedy Weri   /   jeden návštěvník, tedy Shrek   a   jedna stálá položka, tedy já 😎

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vena byl včera od odpoledne do pozdního večera mimo provoz. A v jednu chvíli jsem si myslel že to je moje poslední hodinka. Holt pořád tvrdím že věk je jen číslo v občance ale moje tělo dlouhý roky huntovaný za volantem a poslední týden mordovaný nezvyklým pohybem řeklo dost. Naštěstí i díky " vášnivé noci " jsem se ráno dokázal exhumovat do provozu schopnýho stavu. Ale navečer jsem zas odpadnul a usnul u TV no a teď se mi už spát nechce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Veverka napsal:

Ty jo, to nemůže být první čtvrtek v měsíci taky někdy jednou třeba kolem dvacátého?!

Asi ne.. a zklamu tě... hodně... příští rok zase vycházej Velikonoce na pátek a pondělí.... strašný... čekám kdy budou uprostřed tejdne, že by člověk ušetřil dovolenou a protáh si to do víkendu.... a furt nic....... 🙄🙈🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...