Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

Jako že bych do 807 nasadil  6+7 sedačku vyrazil asi tak v poledne a svezl Vás všechny do Maxima a pak jsem Vás zase všechny rozvezl a jel jsem domů. Jako lidi myslím si že dokážu dělat dost bláznivý věci a že bych to asi i dokázal zvládnout ono kolik by to mohlo bejt km no když hodně tak možná 500 km za obě kola?  Ale má to momentálně jeden hák na kterým taková realizace visí. A to že sám nevím jak to od září budu mít ale pokud bych měl štěstí a dokázal jsem vymyslet zaměstnání kde bych jim dva dny v kuse nechyběl tak by to asi nebylo nerealizovatelný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Milan+ napsal:

Ty bydlíš kde? 

Ve Velkým Kozlově chlívku... 😂

A mmch začli ho čepovat i v Maximu... konečně....!!!!!! 🤤🤤🤤 takže než se jede domu dva kousky zvládnu... 🤩🤩🤩

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr a co zkusit ten Stenbus, mas to kousek a neni to debil majitel a podle mne by se rozumne dohode nebranil. Popr to udelwj jako kamos, vzal si uver, koupil sklapecku a vozi balenou a je celkem v pohode. V sezone teda lita a vydela si na karu i na zimni spanek.... Ale to jde do DP a vozi kastany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Stenbus, Arriva, About Met Čsad Střední Čechy  to je na jedno kopyto aby jsi udělal solidní prachy tak musíš jezdit a kdo jim dává práci Ropid potažmo magistrát  který je 100% akcionářem DP a momentálně je situace taková že Praha tlačí na Ropid aby se snížili výkony všech dopravců protože za a) není poptávka cestující veřejnosti a za b) musí se ušetřit to co se pro.ebalo dík ku.vaviru. A pokud bych se vrátil na BUS tak jedině k DP ale jak píšu možnost tam za nějaký rozumný hodiny vydělat lepší peníze než jinde tak jako to bylo dřív tak ta je teď hodně mimo hru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

No moc si mi tam nechce . . .   :myslim            Když jsem to doma oznámil , tak mi Kůstka řekla , ať jdu - ale pohledem mne přitom zabíjela .  Nemáme to doma po tom víkendu douklizené . . . :roker

@Vena garážmistr  Co takhle trošku vydírání ...... ?   😇      Když mne "doma" naložíš a zase "doma" vyložíš , tak pojedu ať ta rezervace není zbytečná a alespň si dám rumika a trochu "vypnu"  ???

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...