Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

Já si pamatuju za mých dětských let když nás chodili čerti strašit tak stačil čertovy umouněnej nebo začerněnej ksicht k tomu kudrnatá paruka a kudrnatej kabát místo opasku řetěz aby trochu chrastil a pytel na zlobivý haranty. A můžu říct že některý rok se to povedlo tak že z nich měli respekt i dospěláci a pamatuju si dvakrát že k nám přišli, čert rozhodnul že mi haranti jsme vyplašený  dost tak že básničku řekne tatík.  A taky si pamatuju že na celou vesnici šla jedna parta která zvládla od cca 17 do 20 oběhnout celej rajon a pak se dva dny účastníci zájezdu léčili. Protože v každým baráku dostali po panáčku nějakýho moku a pár deseti korun gáže.  Loni chtěli ve vsi operovat 4 družiny návštěva se objednávala telefonicky a za návštěvu chtěli všichni jen hotovost a počítali od 400 do 700 Kč a max. 15 min.  Takže se jako nedivím tomu když některý ty biomatky a podobný individua mikulášskou družinu domů nepustí (neobjednají) a radši jdou s harantama opruzovat někam do hospody jako to bylo včera. A dveře začali zavírat pořádně až po mém důrazném upozornění. Pravdou je že když jsem upozornění vyřkl tak se otočila půlka hospody včetně personálu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Schreek napsal:

Klasický čerti u nás už přestali fungovat loni 😞 Tohle mělo úspěch, ale příští rok to ještě vytunim, chce to drápy :D Je to asi ta nejběžnější koupitelná maska, k tomu pár věcí od drákuly a pak už je to je samé "ano tatínku, už si jdu uklidit" :D 

příští rok doporučuji večer na Brandýském náměstí , i já měl co dělat abych se nepo... 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
V 6. 12. 2019 at 9:05, Pe.Tr napsal:

příští rok doporučuji večer na Brandýském náměstí , i já měl co dělat abych se nepo... 😁

mas nejake upresneni, uz by me to s holkama zajimalo :)

před 9 hodinami, Klemoň napsal:

No jedu přes Olomouc a pak vrchem - mohu se stavit i na kopečku    🤢

hele, to skoro vypada na to, ze udelam objednavku v Losticich :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605 tuším že jsme dávali na 18,30 rezervačku. Ale měli by jsme využít příležitosti že tam @Klemoň dorazí později a sejít se dřív aby jsme si stihli něco povědít páč jak tam bude tak nás jako obvykle nepustí ke slovu. Tím spíš že bude nabuzen zážitky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehrozí ani jedno . . .  😞     K doktorovi nemůžu , jedu ve čtvrtek Kolosem a stálo to dost peněz a odpočinek od práce nezajistí , že mne začne bavit , protože stačí 3 - 6 hodin a už mne to tam zase se..... 😡

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jinak jdi k doktoru až v pátek po tom KOLOSU od práce si odpočineš a nabereš síly na jinou a nebude Tě to srát že tam chodíš. Však jsou lidi který marodí 8-9 měsíců z roku a jak jsou spokojený. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň    nechci bejt hnusnej ale dej mi klidně vědět ve čtvrtek jak na tom zdravotně jsi a jestli dorazíš - já bych se teda docela rád vyhnul tomu že tam něco chytnu 🤕   Na druhou straně Tě samozřejmě rád uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...