Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

Znovuzrození se podařilo, ale bude to chtít ještě zapracovat na propagaci :aut Každopádně díky všem přítomným, že jste na nás s Verýskem počkali a vydrželi až do zavíračky :super Při odjezdu bylo parkoviště už prázdný, tak ty začátky jedině posunout, až vedle skončí šichta ve fitku :D Rádi jsme vás všechny viděli :papa  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,  bylo to opravdu příjemné. I zaparkovat se dalo. Tedy někteří měli problém i s místem na dodávku , ale každý holt parkovat podélně neumí, že ano pane ""H"" :D

A jinak - já v principu nemám nic proti tomu , aby se místo srazu stěhovalo. Alespoň to dojíždění bude spravedlivé : jednou za rohem / jednou na druhém konci . . .  :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferry tlačí Džbán, protože to má z Dejvic za kopcem :aut Každopádně bude asi jedno, kde se to bude konat. Hlavně, aby se to konalo :)
Pro mě to byla stejně 1. a poslední účast. Čtvrtky mám fotbal, a kdyby to nebylo tentokrát tak blízko, tak jsem vlastně taky nedorazil... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznávám, že pro mě sou už Dejvice na cestu tam v tý čtvrteční špičce fakt úplně blbě.... :( ty Letňany eště ujdou... ale bojím se tam v létě toho parkování... no uvidíme... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, MJSytic napsal:

Ferry tlačí Džbán, protože to má z Dejvic za kopcem :aut Každopádně bude asi jedno, kde se to bude konat. Hlavně, aby se to konalo :)
Pro mě to byla stejně 1. a poslední účast. Čtvrtky mám fotbal, a kdyby to nebylo tentokrát tak blízko, tak jsem vlastně taky nedorazil... :myslim

no vidis, tak co do toho kecas 😛:D  

Jako jasny, vzdycky to bude mit nekdo na "jeho" strane Prahy a jinej na zrovna ty opacny. Ja vcera do Brezinevse jel z Dejvic hodinu.  Na Dzban se da dojet pres centrum dobre i metrem, treba ze Zelvy, kterou mas Weri od prace kousek, je to 20min ;) a z Veleslavina je to pak par kroku, coz treba do Brezi zas takova super MHD nejede  😛
Jasny, je pak trochu otrava jet po srazu jeste zpatky pro auto a ne primo domu, ale na Dzbanech docela dobre fungovalo i to, ze se vetsinou nasel nekdo, kdo dotycnebo bez auta nekam cestou pohodil bud zas na MHD nebo primo k jeho autu ci do bydliste. No uvidime, nechame tomu vyvoj a ono se to nejak vytribi :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a příště to bude v Řepích , pak Modřanech a pak Hostivaři a pak Počernicích a prostě to můžeme střídat podle toho kde kdo bydlí a zná to tam.   :papa

Popřípadě to může být i někde ve městě a holt pojedeme MHD. A pak si můžeme dát i pivko či něco lepšího  :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...