Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

já 100% cca 19:00... :)  asi mi ta morava nestačila... :D no a uvítala bych tam i jiný ženský... :D né že by mi vadilo bejt sama mezi chlapama... ale tohle už zavání trapasem - ŽENY VLÁDNOU - né muži.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 5. 2019 at 12:55, Scratch napsal:

Dneska jsem jel po nekolika mesicich na konferenci metrem. Byl to vyslovene masovy zazitek plny bacilu a levnych vonavek. Brrrrrrrr

Metro snáším ještě vcelku dobře nejhorší jsou autobusy. A teď v létě to bude teprve maso. Jediný co to zmírňuje je občasný výskyt pěkných výstřihu 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se snažím po městě jezdit raději autem než sockou. Do socky nastupovat umím jen za volant a dozadu to neumím navíc jsem  zjistil jsem že má trochu alergii  na ty směsky růzzzných pičifuků. A bohužel při mé psí vejšce mi neulevuje(od alergie) ani výskyt hezkých výstřihů neb tam většinou nedohlédnu a čumět zespoda je zbytečné.  Ale přiznávám že občas je to jak se některé slečny oblékají horší než náledí. 

Zatím se mi nic do plánu dorazit nenahrnulo takže 6.6 kolem 18 bych tam mohl být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...