Jump to content

Znovuzrození pražských minisrazů https://www.maximumrestaurant.cz :)

Weri 605
 Share

Recommended Posts

Tak já v pátek Jedu Liberec Jablonec atd, takže na chvíli dorazím 😉   (Lukáš žárovka 💡)  A kam že se to uvažuje a budoucím přesunu ? Kam na Poštu ???

před 10 hodinami, Weri 605 napsal:

Dohodnem se dnes... :) zejména to bude na stálých chodících... 😅

To je samozřejmě v pořádku, jen jsem podotknul drobnou výhodu Karla

Ale moje docházka se asi nezmění a tak nehodlám žádné rozhodnutí infikovat.

Bylo opravdu nenucené ani jsem to hlasování nějak nezaznamenal🤣😂.

Ale je pravda že změna lokálu asi nebude na škodu. Dnešní obsluha  dá se říct že hodně slabo pingl celý večer otrávený ksicht servirka se snažila ale bohužel ten dojem z toho otráveného parťáka nedokázala smazat. 

@ozzy56 no ono tady je to takový řekněme extrém je to restaurace která se snaží na " vesnici "  hrát trošku jinou ligu než je obvyklé ať už nabídkou jídla nebo prostředím bohužel z mého pohledu nehrajou ani okresní přebor protože za dobu kdy se tam konají minisrazy jsem si nevšiml že by měli jednoho štamgasta restauraci provozuje firma která jede hlavně v cateringových službách takže tenhle objekt mají jako takové zázemí  a plnější to tam bývá v době kdy se dá sedět na terase a nebo když je nějaká tématická akce třeba předposledně byla obsluha v pohodě  i když ten klučina je takový hodně aktivní ale dokáže vycítit že je aktivní moc, to je kluk kterej by mohl podle mě z fleku obsluhovat v podniku o dvě kategorie lepším ale zbytek toho personálu je takový spíš průměr. Včera jsme začínali něco po 18 byli jsme tam mi a vedle seděla ještě parta 4-6 chlápků ty to kolem 20 zabalili a pak jme tam byli mi a obsluha dva na place a tři v kuchyni. A někdy po 21 na nich začalo být vidět jako že by raději zavřeli než tam byli.