Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znovuzrození pražských minisrazů www.restaurace-karel.cz :)


Weri 605

Recommended Posts

Ono je úplně jedno kde to bude... Hlavně abychom se vůbec scházeli.. Včera na můj vkus nás bylo hodně málo.. A to máme v Praze a blízkém okolí hodně klubáků.. 

Ale jsem moc ráda za ty co dorazili 👍

Super a originální by byly srazy v restauraci Peugeot v Praze, ale tam je to s parkováním hodně špatný.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dobře tak to necháme stejný. Doufám, že tentokrát se nás dostaví více. Zamluvim stůl cca pro 15 lidí. Nebo raději více? A od 18:00. Obsluha bude stejně panikařit pokud tam bude obsluhovat stejný mimoň 🤣 

A další je 2.5

 

Upraveno uživatelem Verysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj " bikeři "  Neměl by někdo na půjčení moto rukavice případně i bundu na mé obtloustlé tělo ?   I za úplatu  . . . 

Na dvoudení výlet si to opravdu kupovat nebudu a v lyžařských rukavicích a šusťákové bundě budu na "triku" vypadat jako největší hňup a stupido :bojim .     Potřebuji to na 13 + 14 květen . . .   Kůstku neřeším , sedí za mnou 😎

Teď když to píši , mne napadá @Pe.Tr   :mrk   Ten by mohl mít ve skříni nepotřebnou a velkou bundu , bo si určitě pořídil o dvě čísla menší no ne ?  😉

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...