Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktualizace navigace


kemo

Recommended Posts

Ahoj potřebuju poradit při daní aktualizaci na fleece do USB auta to načítá kontroluje kompatibilitu a samo nic nedělá dál podle návodu a když chci aktualizovat mapy ručně tak mě to ukáže viz foto 1 že mám volných 728 mb paměti a pak když dám vybrat mapu tak nemá žádnou volnou paměť , a to sem dělal vše podle  návodu, a ještě bytové po mě  mělo chtít kód a to nechtělo.

IMG_20190307_123640.jpg

IMG_20190307_121430.jpg

Upraveno uživatelem kemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, ale tvoje písemné vyjadřování je šílený. Nemůžeš si to prosím po sobě alespoň jednou přečíst a opravit ta slova, aby to dávalo smysl? Když už tedy je problém to napsat normálně ve větách...

Rád bych poradil, ale nebaví mě luštit, co máš na mysli.

To video jsem vložil schválně, abys to udělal přesně podle něj :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevadí mě to zajímalo jestli to jde , tak se zkusim zeptat v Peugeotu . A ta aktualizaci SMEG jsem našel na netu i odkaz ale mám obavu o to že to bude verze bez češtiny a abych nezmrvyl současný systém.

 

 

Upraveno uživatelem kemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mapy mám již aktualizované, ještě jednou děkuji za odkaz. Mám ještě dotaz k rychlostnímu upozornění (doufám že to píši dobře). Na displeji mezi budíky používám aktuální rychlost a občas se mi zde objeví značka s aktuální povolenou rychlostí. Objeví se mi to u opravdu jen zřídka a to jedu třeba i po docela "velké" silnici. Je možné toto nějak také aktualizovat?

Děkuji za případné postřehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...