Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307 Skáče do nouzového režimu


MartinBeran

Recommended Posts

Ahoj, mám problém se svým P307SW 2.0HDi 100kW. Dokud zrychluju a zpomaluju, tak se nic neděje, ale jakmile jedu ustálenou rychlostí, skočí auto do nouzového režimu, má problém vyjet prudký kopec, turbo si ani neškytne. Pak za jízdy vypnu a zapnu klíček a zase všechno funguje jak má, dokud nejedu ustálenou rychlostí. Diagnostika ukazuje neznámý chybový kód. Mám odpojení EGR ventil, protože mi způsoboval kolísání otáček a ztrátu výkonu, ale ten je odpojený už skoro 2 roky a všechno až doteď fungovalo jak má. EGR budu do měsíce měnit, kvůli technické, takže bych rád při jeho výměně vyřešil a problém s nouzovým režimem. Zkoušel jsem měnit váhu vzduchu (bez změny) a čidlo tlaku sacího potrubí (s tím se zdálo, že to funguje, ale trvalo to tak 20km).  Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EGR ventil mám odpojený od července 2017, do nouzového režimu to začalo skákat až poslední měsíc. Diagnostika ukáže, že je EGR odpojený, ale ukáže i další chybu jako neznámý chybový kód, číslo kódu sem dám když tak navečer, až budu na autě pracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...