MartinBeran Posted March 7, 2019 Posted March 7, 2019 Ahoj, mám problém se svým P307SW 2.0HDi 100kW. Dokud zrychluju a zpomaluju, tak se nic neděje, ale jakmile jedu ustálenou rychlostí, skočí auto do nouzového režimu, má problém vyjet prudký kopec, turbo si ani neškytne. Pak za jízdy vypnu a zapnu klíček a zase všechno funguje jak má, dokud nejedu ustálenou rychlostí. Diagnostika ukazuje neznámý chybový kód. Mám odpojení EGR ventil, protože mi způsoboval kolísání otáček a ztrátu výkonu, ale ten je odpojený už skoro 2 roky a všechno až doteď fungovalo jak má. EGR budu do měsíce měnit, kvůli technické, takže bych rád při jeho výměně vyřešil a problém s nouzovým režimem. Zkoušel jsem měnit váhu vzduchu (bez změny) a čidlo tlaku sacího potrubí (s tím se zdálo, že to funguje, ale trvalo to tak 20km). Díky za odpověď. Quote
ferinko2 Posted March 7, 2019 Posted March 7, 2019 Použi Diagbox,alebo PP2000 (pežoťácku diagnostiku). Vyzerá to na ten EGR,ktorý chce pracovať práve pri ustálenom režime motora. Quote
MartinBeran Posted March 7, 2019 Author Posted March 7, 2019 EGR ventil mám odpojený od července 2017, do nouzového režimu to začalo skákat až poslední měsíc. Diagnostika ukáže, že je EGR odpojený, ale ukáže i další chybu jako neznámý chybový kód, číslo kódu sem dám když tak navečer, až budu na autě pracovat. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.