Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Velká spotřeba


Pezek

Recommended Posts

Zdravím pánové, mám menší problém nedávno jsem si zakoupil Peugeot 307 2.0hdi 66kw r.v 2002. Co jsem četl na internetu auto má mít malou spotřebu ale mě to žere 9 l když jezdí kolem 2000tis otáček. Dia. Napsala pár věcí jedna z nich bylo čidlo vačky to jsem.vymenil změna žádná pak tam byly ještě další čidla fotky dám. Jen jsem chtěl ještě dodat že někdy nevím proč auto žere normálně kolem 5l podle PC, ale stává se to jen občas a hlavně je to divné jezdím furt stejně. Auto někdy cuká za jízdy ještě mě jedině napadá ta váha vzduchu, ale tam to psalo něco se signálem tak jestli to není jen v kabelech zdají se mi že jsou takové volné. Olej byl měněn bůh ví kdy takže Olej a všechny filtry budu měnit zítra třeba se to zlepší

Screenshot_2019-02-27-07-18-06-420_com.facebook.orca.png

Upraveno uživatelem Pezek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že byli dělané v listopadu nemusí znamenat že jsou 100%.  Vyměnit všechny filtry a olej by mělo být minimum co se po koupi auta dělá. A zaměřil bych se na tu váhu vzduchu. Ta dokáže udělat dost bordel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabely a spoje (konektory) rozhodne nevynechaj, keby náhodou tie obvody mali spoločné napájanie alebo kostru (bez schémy to netuším) tak aj poistky alebo tú kostru. Samozrejme to môže byť aj to čidlo, po zmazaní chyby a po výmene čidla by sa tam už chyba nemala ukázať, v opačnom prípade to nebolo čidlo ale niečo iné v obvode.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...