Pažout508 Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 Ahoj všem,mám prosbu. Má někdo návod jak co nejjednodušeji vyměnit manžetu na kineťáku u 508? Dnes mi přišlo nové obutí na léto(později hodím do sekce "Dnes") , takže byla zkouška.Při tom jsem zjistil pasklou manžetu na kloubu.Kdysi jsem to dělal na 306 a vim že mi to zrovna moc nešlo.Nakonec se to povedlo,ale nebyl to zrovma profi výkon.Budu rád za každou radu díky Quote
Pažout508 Posted March 16, 2019 Author Posted March 16, 2019 Tak manžeta je vyměněná. Šlo to celkem dobře s použitím pneu roztahováku. Poloosa zůstane na autě a nemusí se sundat ani kineťák. Manžeta se roztáhne a převlíkne přez kloub. alternativ 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.