luky123 Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 Ahoj, prosím o radu. Asi před týdnem jsem měl odpojenou baterii a po opětovném připojení jsem se rozjel a zjistil, že plynový pedál se nevrací zpět až do horní polohy, ale asi jen tak do 3/4. Poté se mi zasekl až úplně na podlaze a nejde s tím nic dělat. Nerad bych tomu ještě víc ublížil, poradí někdo co s tím? Předem moc díky Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.