Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyparnik 508


sm0lda

Recommended Posts

Zdravim a timto prosim o pomoc. Rad bych se pripravil na klimovaci sezonu a vymenil kabinovy filtr (ten co je pod nohama ridice u pedalu s mizernym pristupm) a potom klimu i nejak vydesinfikoval. Kde najdu vyparnik klimatizace na 508 rv 2016? Je tam nekde jak je ten kabinovy filtr?

Na autech skupiny VW/Skoda vymenim kabinovy filtr, prostrikam vsechny pruduchy penou s hadickou a potom i ten vyparnik. Ale tady jsem to jeste poradne nedelal. Mohu nastrikat penovy cistic i u 508 do vsech pruduchu? Jan abych neponicil nejakou elektroniku ci neco jineho. Muzu poprosit o nejaky youtube navod nebo o neco uzitecneho?

Prochazel jsem forum, ale pro 508, desinfekce + vyparnik jsem nikde navod nebo nejake diskuzni vlakno nenasel.

Dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenašel, protože to u 508 není potřeba dělat. A/C nesmrdí, pokud se používá na "auto" a mění pravidelně filtr ;) 
Pokud máš potřebu čistit, tak nejlepší je vyndat starý kabinový filtr a do toho prostoru naprat dezinfekční pěnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje má najeto 180tis a bude skoro 7 let stará a nesmrdí. Za dobu, co jí mám, jsem klimu nečistil a nesmrdí. Jen vyndám filtr, vyluxuju listí z koberečků a z prostoru filtru a dám nový.
Ještě pro představu, jak to tam je poskládané ;) 

s-l1600.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...