Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pokovení parabol


Scratch

Recommended Posts

Ahoj, mám vysvícené paraboly na Volvu, nemá někdo kontakt na někoho slušného v Praze, který si nevezme bambilion, a udělá práci tak, že se to po 1 roce nesloupe? no a taky relativně rychle. Pro představu moje parabola.

IMG_20190304_124300.jpg

IMG_20190304_161823.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Verysek napsal:

Napiš do klubu Volvo, tam budou určitě vědět.. 

pokoveni parabol je jedno kam napisu, resi se to i na ford clubu, ale ja jsem doma tady.

před 29 minutami, Pe.Tr napsal:

to je smutný...

je no, musim to vyresit, ja videt jsem, ale jinak nic moc :D

před 23 minutami, StibTo napsal:

Takže tohle asi nemá smysl doporučovat? :D

https://www.facebook.com/svitlip/

 

svit lip primo na strankach pisou, ze nedelaji pokoveni a maji pro to dost duvodu aby se ti snazili prodat to nejdrazsi co maj :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Scratch A nepomohlo by ti třeba tu parabolu obrátit o 180 stupňů? Řešil jsem to u 307 FL, kde je ta parabola symetrická a má v horní polovině clonu. Zatím jsem s tím nic nedělal, ale jelikož je spodní strana v místě žárovky oloupaná (asi jak kondenzuje a stéká voda- logicky směrem dolů), tak mě napadlo parabolu otočit a tedy vadnou část paraboly nasměřovat nahoru- tam to ničemu vadit nebude, jelikož je cloněna. Horší reflexe v tomto místě (říkám to správně?) nebude asi ničemu vadit, když končí stejně ve cloně.

Upraveno uživatelem inoxing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
před 9 hodinami, Verysek napsal:

Napiš do klubu Volvo, tam budou určitě vědět.. 

Někdy je lepší si dát facku dřív, než sem tohle napsat... 

Člověku kterému záleží na tomhle klubu, by se měl těmhle nepatřičným výlevům vyhnout...

Asi si neuvědomuješ, kolik fandů těchto plechovek už "tuhle" plechovku nemá a přesto pro klub nadále mnoho dělá, nebo dělali...

Srazy, moderují, věnovali se partnerům...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 3. 2019 at 17:04, inoxing napsal:

@Scratch A nepomohlo by ti třeba tu parabolu obrátit o 180 stupňů? Řešil jsem to u 307 FL, kde je ta parabola symetrická a má v horní polovině clonu. Zatím jsem s tím nic nedělal, ale jelikož je spodní strana v místě žárovky oloupaná (asi jak kondenzuje a stéká voda- logicky směrem dolů), tak mě napadlo parabolu otočit a tedy vadnou část paraboly nasměřovat nahoru- tam to ničemu vadit nebude, jelikož je cloněna. Horší reflexe v tomto místě (říkám to správně?) nebude asi ničemu vadit, když končí stejně ve cloně.

to bohuzel nejde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pesastor napsal:

jak  pise  @KoudaK  resil jsem to takhle k max.spokojenosti na sve Moto Guzzi kde Taliani chtej za svetlo bambilion. Nastrikal  jsem chromem ve spreji, nechal zaschnout a pres to cirym lakem na metalizu. Nekolik let uz sviti a sviti..:papa

to je ta posledni moznost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, pesastor napsal:

Vyzkousej a uvidis. Parabolu mas venku a za nejaky dve stovky CZK a chvilku prace to stoji za pokus :myslim

Když to udělá a nebude to ono, jako že nebude, tak ty světla muže pak rovnou vyhodit, nikdo už mu na to stříbro nenapaří, prostě to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...