roslp Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 Na 806 z roku 2000 jsem ulomil páčku od přepínání nasávání vzduchu na vnitřní/vnější okruh. Docela by mě zajímalo jestli je takový odlitek i v jiných peugeotech a nebo budu muset hledat druhou 806 s mechanickou klimou? Dávám pár fotek, jde mi o ten hliníkový odlitek, na který se nasazuje páčka. Na prvním obrázku je pohled na panel klimatizace, kde ulomený díl je v levo nahoře. Na dalších obrázcích pak ten odlitek i s ulomeným táhlem. Quote
dusan2 Posted March 9, 2019 Posted March 9, 2019 Ja som.menil celý panel . Stál bagateľ ale už to mám ulomené zase . Quote
mmartinkovic Posted March 10, 2019 Posted March 10, 2019 To mas dobre ze to je kovove, v prvych 605 to bolo cele z plastu a lamalo sa to jedna radost. Mozes to zalepit dobrym lepidlom, pripadne epoxidom alebo dat to vytlacit na 3D tlaciarni. Quote
roslp Posted March 10, 2019 Author Posted March 10, 2019 Dík za reakce. Proklikal jsem na netu spoustu fotek a ni u fiatů jsem nic podobného neviděl. Tak si budu dál jezdit bez možnosti přepnout větrání na vnitřní okruh Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.