Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Rifter - mé postřehy z užívání vozu


jiress

Recommended Posts

Bohužel je to tak jsou to maličkosti ale treba kvůli chybějícímu aux vstupu musím teď hudbu pouštět buď přes spotify což mě stojí data= peníze a cd za které jsem dal peníze leží doma ve skříňce, a nebo je převést na mp3 a na fleschdisk a to mě stojí spoustu času a kvality zvuku. Ano je pravda mohl jsem si doobednat cd přehrávač za 4000kc ale proc když tam byl ten Aux a navíc ta mechanika zavítala spostu místa v té horní prihradce. Stejně tak chybí to USB v době kdy se konkurence pretahuje a hlas hlasa že na každé místo má 3 usb😀😀 tak v rifteru je s novým modelovým rokem seberou. No postupně se smiruji s tim že to prostě tak je ale ještě to zkusím probrat s právníkem jestli jsem prostě udělal chybu a zaplatím za ní nebo jestli to má cenu a pustit se do nejakejch větších akci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totéž se stalo u Berlinga (překvapivě). USB a AUX zmizely, druhé USB ve schránce se nabízí jen v kombinaci s navigací. Přisvěcování do zatáček se na tomhle fóru psalo, že umí zapnout v servisu, je to SW záležitost přes diagnostiku. A ta klimatizace ve schránce - podle všeho měla zmizet jen možnost regulace, nikoliv samotný přívod vzduchu.

Taky čekám na auto (Berlingo), nepotěšilo mě to, ale ty konektory mě naštěstí netrápí, mlhovky mi snad zapnou a schránku pod sedadlem řidiče se dušují, že mít budu. Uvidím v březnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 1/18/2020 at 12:44 PM, Honhla said:

Bohužel je to tak jsou to maličkosti ale treba kvůli chybějícímu aux vstupu musím teď hudbu pouštět buď přes spotify což mě stojí data= peníze a cd za které jsem dal peníze leží doma ve skříňce, a nebo je převést na mp3 a na fleschdisk a to mě stojí spoustu času a kvality zvuku. Ano je pravda mohl jsem si doobednat cd přehrávač za 4000kc ale proc když tam byl ten Aux a navíc ta mechanika zavítala spostu místa v té horní prihradce. Stejně tak chybí to USB v době kdy se konkurence pretahuje a hlas hlasa že na každé místo má 3 usb😀😀 tak v rifteru je s novým modelovým rokem seberou. No postupně se smiruji s tim že to prostě tak je ale ještě to zkusím probrat s právníkem jestli jsem prostě udělal chybu a zaplatím za ní nebo jestli to má cenu a pustit se do nejakejch větších akci

Tak drzim palce, snad sa podari aspon nejaka drobna kompenzacia. Daj potom vediet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 1. 2020 at 12:44, Honhla napsal:

Bohužel je to tak jsou to maličkosti ale treba kvůli chybějícímu aux vstupu musím teď hudbu pouštět buď přes spotify což mě stojí data= peníze a cd za které jsem dal peníze leží doma ve skříňce, a nebo je převést na mp3 a na fleschdisk a to mě stojí spoustu času a kvality zvuku. Ano je pravda mohl jsem si doobednat cd přehrávač za 4000kc ale proc když tam byl ten Aux a navíc ta mechanika zavítala spostu místa v té horní prihradce. Stejně tak chybí to USB v době kdy se konkurence pretahuje a hlas hlasa že na každé místo má 3 usb😀😀 tak v rifteru je s novým modelovým rokem seberou. No postupně se smiruji s tim že to prostě tak je ale ještě to zkusím probrat s právníkem jestli jsem prostě udělal chybu a zaplatím za ní nebo jestli to má cenu a pustit se do nejakejch větších akci

Spotify lze poslouchat i offline, ale je nutné si předem postahovat do zařízení danou hudbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...