Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rifter - mé postřehy z užívání vozu


jiress

Recommended Posts

@BedaTr Tak to je dost zajímavá cena. Já jsem si GT line nakonfiguroval za 496 tisíc (přidal jsem si vyhřívané sedačky, vyhřívané přední sklo, rezerva) a to už bylo přes limit ... nakonec jsem dokonfiguroval Allure a jsem na nějakých 450 ... což je pro moje prasátko akorát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemůžu si pomoci--Rifter má smysl jen v naftě HDi 100 a 130 koní, ta varianta 75 koní je zbytečná--nikdo to nekupuje..., v benzínu to bude mít spotřebu o tři litry vyšší, to je reálná spotřeba, s kterou by zájemci měli počítat, ano, s benzínem 1.2 puretech to může jet dobře, to nepopírám, ale za pět litrů, jako jezdí 1.5 HDi 100 to nikdy jezdit nebude :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam najeto neco zatim kolem 500km  takze spotrebu neresim...Dalnice zadna jen okresky a mesto a mam tam 7,2 .. A Riftika nesetrim bavi me jak ten turbo motorek maze... A davat 100tisic za naftu navic se mi fakt nevyplati pri najezdu do 15 tisic za rok prevazne okolo komina a manzelka si auticko v benzinu taky chvali..Ale spotreba 5litru je vazne nerealna 😀😀😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, ozzy56 napsal:

napsal jsem jen vlastní názor, ale podpořený praxí--nee nějaké řečičky, co povídali v hospodě..., samozřejmě respektuji, že si každý koupí auto s motorem, co chce sám :)

Jasny v pohode ... Ja predtim mel taky 2010 berlingo v nafte ale proste uz se mi to nevyplati... S najezdem nad 30 tis rocne je nafta urcite lepsi volba .... Co se tyce spolehlivosti puretech motoru jsem toho pred koupi nacetl a nakoukal dooost jak na tuzemskych tak zahranicnich webech... Tudis jsem v klidu👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, jareka napsal:

Čo sa týka spotreby 1.2 v tomto aute.Naši mladí susedia si pred 3 mesiacmi poriadili Citroen Berlingo z 1.2 PureTech motorom a priemernú spotrebu majú 7 - 7,2 l/100 km z väčším nájazdom km po meste a sú veľmi spokojní.Aktívne riadia obidvaja.

Presne 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...