Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rifter - mé postřehy z užívání vozu


jiress

Recommended Posts

On asi nikdo ani nepočítá se spotřebou 5-6l. Kdyby byla kolem 8l jsem spokojený.  V plánu máme nájezd kolem 8tis. Ročně. V pondělí snad jdem podepsat smlouvu. Nevíte náhodou zdali jdou objednat celoroční pneumatiky aniž by se bral ten grip control?  Tam myslím jsou. Kdyby byla cekacka  skoro do podzimu,  tak bych pomalu mohl prezout na zimní... Navíc ve zdejších podmínkách celoroční pneumatiky stačí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,  že za příplatek 15000kc je tam kryt pod motor,  grip control a s tím i celoroční pneumatiky.  Co si o tom myslíte?  Takhle se budou kupovat disky,  zimní pneumatiky a ty snímače tlaku. Nestalo  by za úvahu vzít ten balíček?  Ženě se to moc nezdá no.. Někde v testu psali,  že nepoznali vůbec rozdíl v těch režimech. Nemá to někdo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen gumy jsem kupoval, přímo přes Peugeot a rovnou mi to tam přezuli. Auto bylo připravené a čekalo se jen na gumy, vybral jsem značku a oni je tam během 2 dnů měli. Nechtěl jsem jet dom, vybrat gumy, objednat, čekat na ně a pak je tam zase vést...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně krytu pod motor, já ho na okreskách a dálnicích nevyužiju, záleží na terénu kde s tím jezdíte, v terénu je to jistota to mít zadeklované. Snímače tlaku mi prodejce řekl, že jsou zbytečnost, auto si hlídá tlak samo, nějak, neumím ten systém vysvětlit-jakoby si hlídalo otáčení kol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky budu muset koupit zimní ... bydlíme pod horama a kvalitní zimní obutí je základ. Jelikož jsem si nechal 16" plecháče s kryty (viděl jsem je a nevypadají špatně), tak budu muset koupit ještě sadu disků ... v e-shopu Peugotu mají jen hliníkáče za 20K a netuším jaké disky bych měl koupit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...