Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Třetí řada sedadel....


uncos

Recommended Posts

Ahoj,sháním někoho kdo by mi půjčil za nějakou kačku sedadla do třetí řady...potřebuji odvézt v dubnu a červnu

6-7 lidí z Brna na letiště do Práglu...nejlépe Brno a okolí

Dík

mám kožený posunovací

stačilo by i to dvojsedadlo z druhé řady🙏🙏

Upraveno uživatelem uncos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Dobry den moc prosim v druhe rade jake to ma sedacky 1- 1-1 a jdou polozit do lehu?privezli jsme rifter a resime mensi upravu automobilu kvuli postizenemu synovi a jelikoz jsme ho dali ted dopredu tak ani ta predni sedacka nejde moc polozit,takze nez zacnu pres firmu resit uplnou upravu a zasahovani do vozidla hledam jednodusi zpusob,jestli by nesla jen vymenit prostredni sedacka.vsem moc dekuji za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten dotaz @Megi moc nechápu. Ptá se na Riftera nebo na sedačku Travellera, když je v jeho vlákně? :myslim Položit sedačky jsem teda nezkoušel, jen trochu na pohodlnější klimbání za jízdy. :D A jestli jdou složit dozadu? tak možná jen přední a myslím, že ne úplně do pololehu. Ale to musí napsat někdo s Travellerem v garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsem hrozne moc moc dekuji je mi jasny ze me nechapete to vite zenska 😂😂😂 ale ja spoliham na to ze ty sedacky rifter a traveler budou rozmerove stejny tak proto jsem se ptala na sklon na polozeni,ale podle fotecky to pro me nic taky neresi jde to stejne malo jako u riftera vepredu,ale kluka se mi prave nechce vozit ve predu tak jsem si rikala vymenu jedne sedacky do zadu.vsem moc diky takze nas ceka specialni uprava automobilu abych mohla syna prevazet.jeste jednou dekuji.hezky den vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...