uncos Posted March 5, 2019 Posted March 5, 2019 (edited) Ahoj,sháním někoho kdo by mi půjčil za nějakou kačku sedadla do třetí řady...potřebuji odvézt v dubnu a červnu 6-7 lidí z Brna na letiště do Práglu...nejlépe Brno a okolí Dík mám kožený posunovací stačilo by i to dvojsedadlo z druhé řady Edited March 9, 2019 by uncos Quote
Cudor Posted March 10, 2019 Posted March 10, 2019 Zdravim, mám a asi bych mohl i půjčit. Jen by to chtělo upřesnit datum pokud možno. Jsem 30 km od Brna směr Mikulov. Quote
uncos Posted March 10, 2019 Author Posted March 10, 2019 Taky zdravím,určitě 17.6. a 27.6. a mozna 12.4 a 22.4. to bych upřesnil.... Na Mikulov jezdim často.... Quote
Vašek Traveller Posted April 28, 2019 Posted April 28, 2019 Mohu pomoci, ale jsem od Brna 250km:-( Quote
uncos Posted May 26, 2019 Author Posted May 26, 2019 Ahoj,tak nakonec potřebuji dát jen jednosedadlo do třetí řady...na 17.6. a 27.6. Quote
Megi Posted September 3, 2019 Posted September 3, 2019 Dobry den moc prosim v druhe rade jake to ma sedacky 1- 1-1 a jdou polozit do lehu?privezli jsme rifter a resime mensi upravu automobilu kvuli postizenemu synovi a jelikoz jsme ho dali ted dopredu tak ani ta predni sedacka nejde moc polozit,takze nez zacnu pres firmu resit uplnou upravu a zasahovani do vozidla hledam jednodusi zpusob,jestli by nesla jen vymenit prostredni sedacka.vsem moc dekuji za odpoved. Quote
Cudor Posted September 3, 2019 Posted September 3, 2019 Zdravim, u travellera jdou sedačky sklopit jen tímhle způsobem. Já mám 2 + 1 v obou řadách. Quote
radim.1008 Posted September 3, 2019 Posted September 3, 2019 Já teda nevím, jestli je to vázaný na stupeň výbavy, ale byli jsme Travellerem v létě na cestách a tam šli složit opěradla jednotlivě a sedadla byla taky 2+1. Quote
Cudor Posted September 3, 2019 Posted September 3, 2019 Možná jsem to špatně pochopil Také mi jdou sklopit sedadla jednotlivě. Myslel jsem, ze Megi se ptá na to, jestli jdou opěradla vyklopit dozadu. ? Quote
radim.1008 Posted September 3, 2019 Posted September 3, 2019 Já ten dotaz @Megi moc nechápu. Ptá se na Riftera nebo na sedačku Travellera, když je v jeho vlákně? Položit sedačky jsem teda nezkoušel, jen trochu na pohodlnější klimbání za jízdy. A jestli jdou složit dozadu? tak možná jen přední a myslím, že ne úplně do pololehu. Ale to musí napsat někdo s Travellerem v garáži. Quote
Cudor Posted September 3, 2019 Posted September 3, 2019 Já mám Travellera ve výbavě Allure. Zadní opěradla mají 2 polohy a sklopit jdou pouze tak jak jsem poslal na foto. Jestli se mýlím, tak budu rad za upozornění Quote
Megi Posted September 7, 2019 Posted September 7, 2019 Vsem hrozne moc moc dekuji je mi jasny ze me nechapete to vite zenska ale ja spoliham na to ze ty sedacky rifter a traveler budou rozmerove stejny tak proto jsem se ptala na sklon na polozeni,ale podle fotecky to pro me nic taky neresi jde to stejne malo jako u riftera vepredu,ale kluka se mi prave nechce vozit ve predu tak jsem si rikala vymenu jedne sedacky do zadu.vsem moc diky takze nas ceka specialni uprava automobilu abych mohla syna prevazet.jeste jednou dekuji.hezky den vsem. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.