Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rifter - zvuk od posuvných dveří ?


jiress

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych Vás, zkušenější, poprosit o radu. Zakoupil jsem si Peugeot Rifter, ale po 14 dnech se objevil divný zvuk od posuvných dveří spolujezdce na pravé straně. Ozývá se jen na větších nerovnostech.

Byl jsem s tím u prodejce, ale jelikož je cesta kolem prodejny relativně rovná, zvuk se neozýval, ale byl řádně zaskočen, videem, které jsem mu ukázal, na kterém je zvuk jasně rozeznatelný.

Chápu, že s tím nemůžou nic dělat, pokud se to neobjeví znovu jelikož by šli naslepo.

Jenže to není pravidlo, že co nerovnost, to se zvuk ozve. Docela mě to vytáčí.

Neví někdo z Vás, co by to mohlo způsobovat ?

link s videem :

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Způsobují to české silnice :nevim 
Je to smutný, ale mám takovou zkušenost, že stačí když jedu s novým služebákem (nejeto do 500km) a je to krásně tiché auto. Pak ho vyfásnu znovu, když už má třeba 2000km a už jsou slyšet přesně takové drnčení obložení apod. A týká se to jak nových Škodovek, tak i Fordů :myslim 
Budeš muset pátrat sám a ideálně dojít k tomu, že budeš umět situaci nasimulovat, aby to technik zažil a mohl to nechat opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď, nevím co se tam děje, ale ráno v 5 to na nerovnostech zase drnčelo a po stejné cestě zpět ve 3 nic. Nechápu to. Právě to mě štve. Je to parádně tiché auto a v tom z ničeho nic tohle s pak to zase zmizí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A šup s Rifterem do sekce "Naše káry" :D Jinak švára bude mít na týden zapůjčeného Riftera, který k 1.5.2019 bude jeho ale zatím musí být vedený jako předváděčka, tak se ho schválně zeptám na jeho postřehy, případně drobné chybky.

Upraveno uživatelem sallyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako myslíš přesunout celou diskuzi ? Autíčko je to parádní, mám verzi gt line v nejsilnější naftové verzi, modrej 🙂 po okolí jich moc nejezdí, jen myslím ten předváděc, takže je docela sranda sledovat ty pohledy lidí 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je smutne , ze clovek musi z novym autom hned vyhladavat nerovnosti , aby mohol nieco dokazovat....

kazdy sa im vyhyba , alebo ide pomalsie , ako na starom aute....

bolo by dobre , keby tam niekto sedel a pridrzal tapec , ci cele dvere....podla zvuku by to mohlo byt aj sklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku vás nechápu, já nic naschvál nevyhledávám, cesta je rozmr.na všechny strany, ono už se jinam vyhnout nedá. A bohužel ji musím absolvovat denně. Jinak video je z “celkem rovného jakoby oprávněného úseku”. Takový psychopat nejsem abych si schválně ničil nové auto, sorry jestli vám to tak přijde ale je to váš názor, já jen prosil o radu, ne odsouzení, skla mě taky napadla ale ta doléhají na fest a ani se nehnou, jinak za vaši radu děkuji

Upraveno uživatelem jiress
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...