Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oficiální sraz(y) Peugeot Club 2019


Guest StibTo

Recommended Posts

Asi bych to nenapsala moc jinak.. až na tu buzeraci... 😝 myslím, že modi dělají svou práci dobře a aspoň to tu právě narozdíl od fb držej na uzdě...!

v rámci osobních financí na srazy: jaro, podzim a vv ... klouzání už se vynechává... pohrávám si s myšlenkou, že se podzimní právě kuli financím bude vynechávat taky... je to po dovolených nebo naopak v termínech zářijových dovolených u moře.. takže všichni vysátí z peněz a začíná se myslet na Vánoce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doba se posunula, na srazy jezdí staré ksichty (nováčků určitě moc nepřibývá), jenže ty staré ksichty už většinou mají rodiny. Už jim není 20 a musí mermomocí ukazovat plechového miláčka. Nyní už řeší místo auta děti a priority jsou jinde. Ti mladí zase raději budou sedět u obrazovky nebo u mobilu, než aby někam vyrazili na víkend osobně.

Když se tu házely kempy, třeba tohle: http://www.pensionkneznice.cz/

To je snad 5 let, co jsem tam pořádal sraz... ten by myslím vyhovoval i rodinám s dětmi (penzion s vlastní sociálkou). Je to jenom nástřel, nemám čas něco organizovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, StibTo napsal:

@Verysek   To je bohuzel asi stejne perspektivni otazka jako ptat se "proc porad tolik lidi voli Babise?"  :(   Samozrejme jsem vedel, ze se to tady zvrhne nekam jinam. Ale to je v pohode. Jen mam takovy dojem a mozna ne jen ja, ze se jaksi ven nedostava uplne moc informaci o tom, co se chysta. Naposledy byl sraz v zari 2018 a ja uz bych klidne zase nekam jel!!! :super

 

 

 

Musíte dávat na srazech koblihy zdarma jako Babiš😋😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám osobní pocit, že to jde v klubu od 10 k 5...a buď to tak necháme a nebo se pokusíme s tím něco udělat. 

Chápu.. Hodně se to tu za ty léta změnilo.. Ale já jsem velký srdcař Peugeotu a doufám, že vás je tu více a tak by byla velká škoda klub nechat  položit.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, minimaxa napsal:

no jo ale to jsou srazy majitelu krouticich hlavami a loupajicima ocima v Alfa servisech u zapojenych diagnostik a sami pak neverej, co za chyby jim leze z tech jejich plechovek :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se tady ozývá ten @Scratch , tak s velkou nechutí mu musím dát za pravdu v té části o penězích.

Já ty dva velké srazy do roka finančně zvládnu (i ty malé, protože ty lidi mi za to stojí) , ale je pravda , že nějakou korunu si to z rozpočtu vezme. A tak ten co nedá 400,- (300,-) za členství na rok , už nedá ani 2 500,- za jeden sraz . . .

Pochopím, že nedorazí někdo ze Slovenska do Berouna, ale když už o dojezdu přemýšlí někdo kvůli 200 km . . . . 

Prostě je to o penězích a o tom zda si najdeš někoho , kvůli komu mi to za to stojí dorazit. Pak i ty peníze ustupují do pozadí. A že jsou lidi kvůli kterým jezdím pravidelně na Moravu  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč tenkrát jezdilo na sraz 60-80 lidí a dnes sotva 30..příklad.. 

Je to proto, že mají už rodiny a tak na to nemají nebo je to na srazech nebaví?.. Nebo to je o partě lidí se kterými nechce trávit svůj drahocenný čas? Nebo už je nějaký Peugeot klub nezajímá? 

V čem je tedy opravdu problém? Ve financích? Nebo v něčem jiném? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel je to jak píše Scratch je to mix všeho dohromady. I zde je dost lidí se kterýma se znám z xsara.cz a tam to dopadlo úplně stejně i když tam možná byl jeden důvod navíc a to že xsarama jsme jezdili jako mladší a velká většina těch tamních skalňáků vyměnila vozy za lepší a xsary teď prohání  opět omladina která ale nemá zájem někde vegetit celý víkend ty se raději srazí někde na pumpě kde stejně půlku toho času pročumí do patlafounů.   Tady to vidím tak jak je psáno výše cenovka za sraz pokud jede rodinka ve 4 kouscích je někde kolem šestky a za tu se dá pořídit i třeba vejlet érem na víkend někam do světa. A kdo nedá 3/4 kila ročně za členství tak nebude přemýšlet ani o tom jestli dát tu šestku jednou za rok za sraz.  Další věcí je že spousta lidí má nacpanej diář třeba na 6-8 měsíců dopředu a když se přijde s termínem 6-8 týdnů dopředu tak to prostě třeba nedokážou přeorganizovat ač by rádi chtěli.  Já vím že jsem zatím na žádném srazu nebyl ale u mě to byl vždy problém v termínu dokud jsem jezdil s busem tak to moc nešlo přehazovat směny a poslední vánoční se mi kryl s nějakou rodinnou akcí.  Nicméně to neznamená že to jak se zdejší vody začínají usazovat mě nechává klidným. A když si ještě přisadím také k výše psanému že někomu přijde že se z vedení k členstvu dostává málo informací no není to tak dávno kdy jsem v jiném vlákně zmiňoval že by možná nebylo od věci jednou za x týdnů napsat raport o tom co se událo a co se chystá nato mi bylo odpovězeno že je to zbytečné. Ale opět je to zde zmíněno že se nedostává informací. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám už rodinu. Ale na sraz rád vyrazím. Můj první byl na Kokoříně, když club slavil 10let fungování.Kam jsem přijel a defacto nikoho neznal. Už nevím, co to bylo za rok. :D Bych se musel jít podívat ven na samolepku na 306ce. :D Od té doby jsem nevynechal žádný velký víkenďák. Až po poslední na plzeňsku, kam jsem se moc těšil. Místo toho jsem se válel se zlomenou nohou v nemocnici. :roll Dokonce i do Fulneku ač jsme nemohli na celý víkend jsme přijeli jen na otočku a to nějakých 160km. Chtěl jsem a tak jsme jeli. Zimní klouzání bylo poslední u nás v Orlických horách v Bartošovicích v roce 2016, kam přijelo ani ne 40lidí. Po této zkušenosti jsme se tehdy ve vedení dohodli, že další klouzání vynecháme. Účast na srazu je pro mě hlavně o vidění se s lidmi, ke kterým mám blízko díky tomuto clubu. I kdyby měl být sraz na druhé straně republiky, tak se budu snažit dorazit. Protože mi za to stojíte. Já říkám, že je to všude kousek. :D:D Takže doufám, že se brzo někde uvidíme. :papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se moc libi jak se tady vyjadruji k (ne)jezdeni na srazy i nekteri, ktery sem bud hodne dlouho nebo vubec nikdy na vikendovym srazu nevidel :D

Hele s tema penezma to chapu - za sraz. Za clensky ktery se jak sem psal leta letouci nezmenilo to nechapu a nepochopim, proste pardon, ale co jsou dneska 4 stovky? Je to o tom, ze lidi hledaji akorat vymluvy. 400 na rok (dalsi rok je jen 300 tam uz uplne bez komentare) proste neni tak moc. Jenomze kdyz se tady valna vetsina informaci da najit i bez radnyho pristupu (a kdyz sem linej hledat zalozim vlakno v sekci Pokec on mi nekdo odpovi, ze?...) tak proste nema klub zadny poradny paky na to prinutit lidi aby se zamysleli na tim, stoji-li za to vydat par korun a klub podporit. I treba za to, ze tady najdou cenne informace, vlakna ktera bezi 10 let a vic a v neposledni rade mnoho dobrych znamych a snad i kamaradu.... :papa

Sorry za absenci háčků čárek jsem po obede a tedy v linem modu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tu tak pročítám, tak sem hodím i svůj pohled na věc.. Nebo teda na dvě :) 

1. Srazy - Nejsem tu na klubu zas tak dlouho, ale jsem tu jistě jeden z nejmladších (23 let). Co tak sleduju tak členové kteří tu jsou hodně aktivní a členové kteří na ty srazy jezdí jsou výrazně starší oproti mě (nic ve zlém samozřejmě :P). Já tu osobně vlastně neznám nikoho a vidina že bych měl jet na víkend na sraz (za který bych tedy dal pár tisíc), kde budou lidi  třeba s rodinami, se kterými bych nejspíš těžko hledal společná slova, se mi prostě nezamlouvá.. Samozřejmě mě to neomlouvá od nějaké jednorázové návštěvy srazu, to bych samozřejmě mohl :) 

2. Členství - Do teď jsem ani nebyl členem, až nyní mám zažádáno o kartičku a poprvé se tak stane. A opravdu to není o penězích, spíš o tom že jsem to nějak nepotřeboval :) Do většiny sekcí se člověk dostane i bez toho, dostane radu, najde užitečné návody a tak.. Trvalo mi než jsem si tu na to navykl, než jsem aspoň trochu poznal jací někteří členové jsou, jak to tu vlastně celé funguje a jaká tu je komunita. Je fajn že se klub snaží vymýšlet různé věci pro členy, srazy a tak. A proto jsem se teď rozhodl ten klub tímto podpořit :) Takže opravdu to není o penězích, ale jak píše @StibTo spíš o tom že ty lidi se víceméně dostanou všude takže to členství nepotřebují.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rikic339 ja kvuli tobe fakt neomladnu, kdysi jsem tu taky zacal v nejakych 23 letech, tak holt jsem se trosku posunul za tech 13 let. Ale pokud si myslis, ze si s lidma co maj deti nepokecas, tak to potes koste. I my jsme byvali, ci jeste jsme pro tu svou plechovku zapaleni, a to ze s nekym pokecam v hospode, s jinym na detskym hristi, asi vubec nevadi.... Nikdo ti deti na hlidani cpat nebude, od toho tu mame jine "obeti" :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rikic339  a @StibTo  :  absolutní souhlas - výrazně bych omezil přístupy bez přihlášení , protože jak píše Rikic - co mne pak postrčí k tomu abych zaplatil . . .

A teď k "juniorovi" Rikicimu :  co je pro tebe limit s kým se budeš bavit ?   28 let ? 24,5 roku ???  Třeba Pepito jezdí i s klukem , který je ve tvém pásmu , takže o věku to není. A když se nahlásíš, dopředu, tak se tě někdo ujme  klidně já, něco ti povím a pak tě postrčím mladším (mě je 52 :D)

PS EDIT - mezitím napsal "Pršoun" , ale věř tomu , že téma auto věkový rozdíl nedělá a zmatené obstarožní selátko zmítající se na laně napnutém mezi s tromy či plivající plíce po jízdě na šlapací tříkolce věk smaže (mluvím o sobě)

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klemoni Pepituv syn už nejezdí ale to je detail. Jinak tohle se nezměnilo, chápu, že mají lidé obavy, že se nezapoji. To je prostě potřeba překonat a rozhoupat se. Ale i bez toho - posledních pár srazů kde jsem byl tvořilo hlavní část účastníků takové to tvrdé jádro, lidi co jsou tu 5,10 nebo víc let. A i tak to bylo fajn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rikic339 takže od 52 letyho "dedka" @Klemoňe dostanes dulezite informace o duchodu, o tom, jak se specha pomalu, a ze uz na to pivo nema ani chut :D , pak te popostrci a slitnes k nam mladochum do kategorie 30-40, neco ti povime o tom, jak je strasny furt vylejvat nocniky a menit plenky a ze mame kufr jako hovado, ale porad malej, a pak te pustime do vod 20-30, tam si pokecas o zastrckach, tunningu, tuzingu, hlavne teda skr mesika nebo facebook, a pak te muzem teprve pustit na houpacky s detma :D :D :D  

a protoze jsem zapomnel na nase zeny, az @Zůza mi  to olajkovala, tak jsem si vzpomnel. Od nich dostaneš informace o tom, jak se posledni dobou vubec nevyspi, a jak 3x za noc vstavaj :D, vsechno takove prakticke rady :D 
 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...