Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oficiální sraz(y) Peugeot Club 2019


Guest StibTo

Recommended Posts

před 13 hodinami, Péťa napsal:

Několikrát jsem už navrhoval, ať se zruší. Stojí to klub fůru peněz a to je tak vše...

ja si to myslim taky, v celkove sume je to dost penez a pak se vymysli jako "kravinu" za par korun pro jednotlivce koupit.....

@Schreek nesouhlasim s tim, ze o nas ti fandove znacky nevedi. Dnes, v dobe internetu. Je to o tom, ze spousta mladych se dneska sejde ve stylu pumpa pokec, nebo v globusu a pak jdou na kafe, na jednom takovem jsem byl s fordem, a nikdy vic..... ale ty lidi to bavi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nemluvím jen o mladých. Ale o opravdových fanoušcich značky. Za své působení v klubu jsem jich potkal spoustu a většina se o nás dozvěděla náhodou nikoliv nějak cíleně. Pro někoho je internet samozřejmost pro jiné ne. Polovina lidí na slavném facebooku žije tam a ani netuší že tu nějaké fórum máme.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, musím se přidat k názoru, že spoustu lidí o klubu ani neví. Tak to bylo i se mnou. Zjistil jsem to až nedávno když jsem lovil na netu nějaké info o autech. Je mi 39 a za dobu co jezdím mám už pátého Lva v garáži. Jednou se mi tam nacpal citrón ale Peugeot je srdcovka. Tak mě docela mrzí že jsem o clubu nevěděl.Samozřejmě je na to odpověď “ málo si hledal”. Tak teď když jsem koupil členství tak by mě mrzelo ještě víc kdyby jste to zrušili.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pažout508  Hezká reakce :super      Já jsem na klub narazil až když jsem hledal nějakou informaci a postrčila mne samolepka konkurenční značky na kufru auta . Následovalo "blik" a začal jsem hledat Peugeot kluby :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim, kdyz dam peugeot nestartuje, peugeot kram, tak mi to furt vylejza mezi prvnima..... takze o tom ze nekdo nevi, ze existujem v dnesnim svete techniky.......

Bez názvu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Scratch napsal:

ja nevim, kdyz dam peugeot nestartuje, peugeot kram, tak mi to furt vylejza mezi prvnima..... takze o tom ze nekdo nevi, ze existujem v dnesnim svete techniky.......

:DTak takový slovní spojení jsem ještě do vyhledávače nezadával:bojim. Ale neříkám že to ze mne nevyšlo:roll kolikrát to bylo i horší:bacha to se tu nedá citovat :grr, a pak když se vždy problém vyřešil byl to zase Pažoutek :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před mnoha lety jsme také řešili, jak dát vědět o klubu. Byl takový nápad, že budeme za stěrače dávat kartičky, jednu mám schovanou. Design je pochopitelně poplatný době, odlesky na fotografii jsou dány tím, že ji mám zalaminovanou na památku :D

2019-03-07 13.20.39.jpg

A můžete hádat, jak to dopadlo... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šacoval bych to že výroba kartiček a distribuce k zasunovačům za stěrač se nezaplatila " ziskem " nových členů. 

Pravda je že lidi jsou dnes strašně vych...ý a když zjistí že je někde něco zadarmo tak z toho dojí co se dá a v okamžiku kdy už se dojit nedá nic tak tu podojenou instituci začnou pomlouvat. Tady sice funguje jakási ochrana před anonymním podojením. Ale stačí se zaregistrovat a registrovaný se dostane téměř ke všem drahocenným informacím které zdejší osazenstvo sbíralo dlouhá léta a myslím že můžu napsat že i než ty informace ten který z místních pustí tak se snaží je alespoň na sobě/svém voze ověřit aby nepustil do světa kravinu.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak budou psát lidi dotazy jinam :D To procento "vyhledáváčů" odpovědí zase tak velké není. Pak budou Modi bombardováni hlášeními, aby odstranili, nebo přesunuli dotazy do jiné sekce :nevim  Už teď je občas období, kdy se lidi ptají na všechno ve FAPu a potom by to bylo vše v Pokecu apod :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by asi pomohlo jen částečně. I když je pravdou že ten " největší poklad " zdejších informací je právě v těch dvou sekcích. Ale na druhou stranu vezmi to pohledem do svého okolí do svých vrstevníků kolik z nich je takových že se " hrabou " ve svém autě sami a že kvůli tomu loví užitečné informace aby věděli co jak opravit vylepšit atd. Dnešní doba je o konzumentech všeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...