Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oficiální sraz(y) Peugeot Club 2019


Guest StibTo

Recommended Posts

Samozřejmě nás jako vedení mrzí pokles lidí jezdících na srazy. Bohužel je to ale dlouhodobý trend, za který asi mohou hlavně sociální sítě....

Srazy řešíme a máme nějaké návrhy. Bohužel je to pro nás celkem náročné časově. Všichni chodíme do práce, máme různé koníčky... toho času moc nezbývá, ale i tak se snažíme dělat pro klub co jde.

Podařilo se nám získat od Peugeotu nové vlajky, Kuba řeší partnery a odměny pro klub, budeme řešit schůzku s  Kopeckým případně Domanským o nějaké užší spolupráci a zafinancování klubu.

Členský příspěvek bychom rádi od příštího roku zvedli o 100Kč. Důvod je prostý. Neustálé zdražování od České pošty, dárky pro klubáky na konci roku atd... Myslím, že ta cena je adekvátní. Jsou jiná fóra, kde se platí příspěvek mnohem více.

Budeme tedy rádi, pokud se nám podaří vyjednat spolupráci s některým dealerem a dále budeme prohlubovat vztahy s importérem (díky @Verysek) .

Legendy bereme pouze jako zviditelnění klubu. Finančně to klub nebude stát nic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Scratch napsal:

@Rikic339 takže od 52 letyho "dedka" @Klemoňe dostanes dulezite informace o duchodu, o tom, jak se specha pomalu, a ze uz na to pivo nema ani chut :D , pak te popostrci a slitnes k nam mladochum do kategorie 30-40, neco ti povime o tom, jak je strasny furt vylejvat nocniky a menit plenky a ze mame kufr jako hovado, ale porad malej, a pak te pustime do vod 20-30, tam si pokecas o zastrckach, tunningu, tuzingu, hlavne teda skr mesika nebo facebook, a pak te muzem teprve pustit na houpacky s detma :D :D :D  

a protoze jsem zapomnel na nase zeny, az @Zůza mi  to olajkovala, tak jsem si vzpomnel. Od nich dostaneš informace o tom, jak se posledni dobou vubec nevyspi, a jak 3x za noc vstavaj :D, vsechno takove prakticke rady :D 
 

Nevyspím se tak akorát já :bacha A zapomeň na to, že někomu budu dávat nějaký rady!! Prostě při příjezdu na sraz dítě odevzdám a jdu se bavit :D :D :D

Ale abych se taky vyjádřila k tématu.. Moc mě mrzí, co se za těch 5 let, co znám club, stalo :( Stejně jako @Rikic339 jsem i já měla dost velký obavy, možná proto, že jsem ženská a o autech jsem věděla jen to, že mají 4 kola, podvozek a volant :D  Je fakt, že jsem na svůj první sraz do Kněžnic nejela sama, ale při příjezdu do kempu, když jsem uviděla tolik Peugeotů a pak i tolik lidí ve stejných tričkách, jsem si pomyslela "Sakra, kam jsem se to dostala, co je to za idioty, já chci domů!!!" :D Ale postupem času jsem zjistila, že to není ani tolik o těch autech, ale spíš o těch lidech.. :)  No a během let se ze mě stala stejná diagnóza, ne-li horší :D Došlo to až tak daleko, že jsem, ač s velkým břichem (těhotenským!!! :roker), v příšerným vedru v autě bez klimošky, nemohla vynechat ani sraz v Kokoříně, prostě jsem po dlouhé době chtěla vidět ty suprový lidi, který mi přirostli k srdci a bude to tak i nadále!!! Holt vždycky v každém uskupení se stává, že se dá dohromady "jádro", které "oblejzá" kde co (myšleno srazy :D ) a podle místa pořádání se přibalují ostatní... Proto my (teď už tři) budeme jezdit!!! Až Vašek trošku povyroste, chtěli bychom zase dát dokupy víkendový sraz, ale teď je to dost náročný... 🙄

Jinak je to asi taky dobou a pohodlností.. Proč se někdo jen zeptá "kdy bude další sraz", místo aby sám aktivně přišel "hele, mám nápad tady a tady by to mohlo být super, ale sám si netroufnu, mohl by mi někdo pomoct?" Uspořádat víkendový sraz není prča.. Ale tady na to člověk nikdy není sám!! Pak je tu další věc, že v Čechách je dost draho, když se to vezme ve srovnání s cizinou, tak je fakt, že někdo radši pojede na týden k moři, nejlíp s All-inclusive, než někde víkend v kempu v chatce s pavoukama :D Ale na druhou stranu, přeci jedu na sraz kvůli těm lidem, které jsem dlouho neviděla, nebo ne??? 🤔 A teď mě něco napadlo.... :mrk Co takhle uspořádat červnový sraz (asi až za rok, teď už je dost pozdě :D ) u moře s all-inclusive?? Čím víc nás bude, tím větší sleva na ubytko 😜:D 

Upraveno uživatelem Zůza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já vím, že to zní šíleně , ale já ( i když si někteří myslí, že ne ) jsem pro každou "špatnost" !  A ten sraz u moře je dost šílený nápad ale asi už ne na víkend ? Na víkend je to tak "do Tater"   :papa

A zase a stále je to o penězích. Ale já klidně na týden vyvleču Kůstku k moři. Jenže kdo si troufne autem až tam ??? :potlesk    Já jo , aby to nevypadalo, že myslím sebe . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najít způsob jak nalákat více členů už zkoušelo posledních pár vedení a myslím že celkem bez úspěchu. Nestačí ani lidem nabídnout super výhody, srazy zdarma, hodnotné ceny ani bůhvíco jiného. Členů ubývá, podle mne je to malým povědomím o klubu a zároveň tím, že dnešní auta už si málokdo opravuje nebo upravuje sám. Pro většinu lidí je auto pouze dopravní prostředek a už si ho nehyckaji v garáži jako kdysi novou 406ku 😞

Klub se stává kecacim a už se to asi moc měnit nebude. Nám nezbývá než se tomu přizpůsobit a dal se pokoušet shromažďovat opravdové fandy značky, kterých se stále najde celkem dost. Klíčové je podle mne najít cestu k nim a ukázat jim, že existujeme. 

A ohledně srazu. Jelikož v jednom malinkým prastarym kempu sám bydlím, tak budeli nejhůř tak něco vymyslíme 😉

Ale žádné hýčkani! Spaní pod stanem a večer společná grilovacka. Prostě sraz klubaků přes den a v noci pro otrlé 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...