Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oficiální sraz(y) Peugeot Club 2019


Guest StibTo

Recommended Posts

@Scratch Nejde o to že bych si nepokecal, ale o to že se mi nechce jet na celej víkend s lidma který vůbec neznám a který jsou starší :D A nějaké jednorázové návštěvě srazu se nebráním, kde bych přijel na otočku a pokecal :) Jen mi to prostě málokdy vychází, většinou ty srazy jsou v termíny kdy prostě nemůžu :D 

Takže celkově, já nemám proboha žádný limit pro to s kým se bavit, jen se mi nechce jezdit na celý víkend s lidma který neznám :D Jinak si celkově víc rozumím se staršími lidmi, takže věkem to opravdu není ;) Ten věk jsem tam hodil hlavně proto, že se tu zmínilo proč nový a mladí členové nejezdí na srazy nebo si neplatí členství... 

Upraveno uživatelem Rikic339
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rikic339  těch rejpalů  ( StibTo a Scratch ) si nevšímej :D  Oni už ani jinak komunikovat neumí :roker   Ale jak tu zaznělo - je to o tom se překonat a dorazit. Na 75% nebudeš litovat a těch 25% je prostě riziko, které ti garantovat nebudu.

A hlavně jak napsala Weri - klidně můžeš přijet s kámošem nebo se slečnou a buď se chytneš a nebo si to , když budeš chtít , užiješ v ústraní. U nás nikdo nikoho do ničeho nenutí .  Tedy mne posledně na tu koloběžku z kopce ukecali, ale přežil jsem :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikic339: ti jednu fláknu ty smrade... Jsou starší prý .. Jsem žena v nejlepších letech :D :D

Jak si myslíš, že jsme se všichni seznámili? Jeli jsme na sraz, kde jsme nikoho neznali a seznamili se.. Nic na tom není.. Stačí sednout do auta a vyrazit.. Na srazech je sranda a zábava co za to stojí.. 

Pokud takhle přemýšlí i ostatní, tak nějak nemám slov... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A takhle mě tam chceš nalákat jo, že mi jí flákneš? :D:D Však jsem psal že to nemyslím nijak zle! :D 

Já to chápu samozřejmě :)  Takhle to prostě probíhá.. Ale proč jsem zatím nejel jsem už psal. Chtěl jsem napsat jak to vidím já, když už se tu to téma rozjelo :) A ani netvrdím že se na žádném neukážu, nebo že by to byl někdo starý - to ani náhodou!! :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prý "žena v nejlepších letech" - tomu nevěř - nasává jak 18-ka , běhá jak 20-ka a směje se jak 25-ka  a teď jsem si všíml , že jsi ze stejného ringu / Prahy, Tak se ozvi a můžeme ještě s "někým" zajít na "šipky" a předseznámíš se :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já jsem se srazy začínal jinde na už vzpomínané xsara.cz A tehdy první sraz kam jsme s tehdejší přítelkou a dítkem vyrazili byl na slovensku tam se neříkalo že jsme klub to tam bylo zakázané ale osobně jsme tam taky nikoho neznali, možná pár lidí po telefonu se kterýma jsem něco někdy předtím řešil.  A bylo to fajnové tehdy to byl tuším jeden z posledních odkud bylo i video asi by se dalo najít v temnotách yutrubky. A výš co nejlepší bylo že nikdo neřešil kolik ti je let a věřím že stejné je to tady. Akorát tam to bylo takové jakože když se dojelo na sraz tak se " haranti " vypustili a večer se jen zkontrolovalo jestli do postele ukládáš to  "svoje " .  Asi i dík tomu že "naše " Ela je živel a v dobách dětských a ježdění po srazech byla ještě větší tak jsme to možná měli snadnější se s ostatníma seznámit většinou jsme to brali od těch co měli stejný " zvířátka" sebou a od těch se pak navázalo s těma ostatníma.  Na některém srazu se na začátku někomu z těch " starších " pověsila na krk a celý víkend jsme o ní nevěděli. Na jednom zase s jednou holčičkou ostatním klukům předvedli jak se mají správně vyráchat v potoce. Jako vím že srazy jsou sranda a za mě můžu říct že tehdy jsme nejezdili na dovolené ale po srazech ono to bylo o penězích bejvalka byla na mateřské hipoška na krku takže to vycházelo na odřený uši. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem člen ( moderátor ) jiného autofora více jak 10let. Byl to jeden z těch velkých klubů kdy na srazy kolem roku 2010 jezdilo bez problému 70 a více aut , několik veteránu na které byla radost hledět. Řešily jsme jak přilákat lidi a trochu financí na chod klubu , vymyslet něco co přitáhne platící členy . Zdražil se členský příspěvek ( chyba ) zdražil se účastnický popatek na sraz ( chyba ) vpustila se reklama do fora ( zásadní chyba !!!  utekli dlouholetí členové )  Lidí co se sem chodí bavit a musím říct že je zde na foru obrovská možnost řešit néjen auta tu není tolik ( to jsou ti co platí opakovaně ) , někdo sem přijde s problémem vyřeší ho a jde , část zaplatí roční členství ale další rok už nezaplatí protože to co chtěl dostal , zjistil si tu hisrorii a dál další rok tu pro něj "není " nic nového co by ho donutilo zaplatit. Udržet forum v chodu na úrovni( kdo nezažil , nemá zkušenost vůbec neví voco gou ) je strašně těžké !!!  Na posledních srazech bylo 15 aut z toho polovina pořadatelů , poslední sraz se odložil úplně ,dnešní příspěvky co jsou za týden byly dřív denně.

Ke srazu dobrá zkušenost :

http://www.campmelnik.cz/

https://www.olsovec.cz/

http://www.camprumcajs.cz/

http://www.kemp-golf.cz/

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rikic339 abych tě trochu uklidnil :) na foru jsem cca 6 let, na víkendový sraz jsem jel poprvé vloni. Taky jsem se vcelku bál, jak se budu bavit s ostatními ale hned po zaparkování jsem dostal neskutečný výtlem:

seš tu deset minut a už si ztratil děti, kde jsou? :D :D :D vid @Scratchi

takže se toho opravdu bát nemusíš. já byl sice jen na tomhle srazu ale stálo to opravdu zato. ;) 

A ke kempu: driv jsem hodne jeszdil do duokemp branzez. Tam by se tolik lidi mohlo vlezt, jen to je uz par let co jsem tam byl 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Scratch napsal:

tvl proc zase ja :D 

Protože si nic jiného nezasloužíš :bacha  

To se nám slušným stát nemůže (nepiju, ženské nenaháním, na tříkolce se neztrapňuji, špačky netluču . . . .) :mad:                                                :D   :D   :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...