Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doplneni aditiva do FAP - motor 2.2 HDI - P 607


robinson.crusoe

Recommended Posts

Pokud je ho v nádržce málo tak to nutné je. Nádržka je před levým zadním kolem pod autem - je černá a vidět do ní není. Prodává se na to sada pro doplnění, ale nejdřív musíš vědět co tam máš, jestli Eolys 176 nebo starší DPX 42. 3litry stojí kolem 2tis jak kde. Po doplnění se musí přes diagnostiku nastavit že bylo doplněno.

A jak často to je různé podle.toho jakým stylem tankuješ, pokud prázdná - plná tak mě vydrželo 170tis km.

Upraveno uživatelem Charlie 607
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak jsem hledal, ale v jednom místě mi to napsalo, že není vhodné pro vozy před rokem výroby 2009. Bohužel mám 2007- tak nevím? Chce to po mě zadat datum výroby- to jsem našel, že je asi 5-ti místné číslo co je na samolepce dveří auta (je tam součástí čísla ještě písmeno a číslo- tak to jsem vynechal). Nemá prosím ještě někdo nápad? Jinak Honzo díky moc!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

4HS je těžká prehistorie (€3 max €4) ;) A jednotka aditivace tam vůbec být nemusí, tak jí budeš těžko hledat v diag ;)  Normálně to jde přes origo diag v pohodě potvrdit a je to otázka 10 minut... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Guest zdendys1x

@ChouLu  Prosím Tě,když doleju Eolys do nádržky,tak přes diagnostiku(mám Lexii PP2000) a Peugeot 807 2.2HDI 94kw  r.v 2003 , provedu vynulování počítadla.To chápu.A doplnění se nijak nezadává?Mám na mysli množství doplněné.Aby ten počítač věděl,kolik jsem doplnil.Jestli třeba litr nebo tři.

A ještě prosba,můžeš mi poslat přesný postup? Klidně přes SZ .Někde jsem to četl,ale už to nemůžu najít.Jen matně pamatuju,že se musí otevřít nádrž a dolit snad 10l nafty ale nevím - zapnutej klíček,vypnutej atd. Tak abych něco nepokazil.Předem moooc díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest zdendys1x

@ChouLu Díky za odpověď.A když doplním jen 1 litr? Protože prodávají 1litr nebo 3litry.A ta třílitrovka vyjde skoro stejně jako 2 litrovky.Tak nevím? Litr nebo tři?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...