Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Imobilizér EDC15C2 kódování


Radek Chmelina

Recommended Posts

Zdravím možná pro každého kdo má něco s řídící jednotkou motoru, sehnal sem si starší z jiného auta stejnou verzy HW, poradi někdo jak je to s kódování aby seděli km a imobilizér co tam je v bsi, moje otázka staci na to Peugeot planet diagnostika a tam to nastavit, nebo je potřeba větší zásah do řj? Děkuju chlapy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestačí na to PP, ani žádná diagnostika. Vyměnit jednotku motoru nejde kvůli immo a bez zásahu dovnitř a přehrání immo v BSI se nehneš. BSI a jednotka motoru je spárovaná a nejde s ní přes diagnostiku nic moc udělat, co se týče immo. Kilometráž je otázka jiná, ta by problém být neměla- pokud neřešíš sepáratní počítadlo řj motoru u nafty. Kilometry jsou v BSI a v budíkách, když měníš budíky, zobrazuje se vždy ta vyšší hodnota, která je uložená. Ať už v BSI nebo v budíkách. Ale měnils ŘJ motoru, takže ta s tím nemá nic moc. Jen tak mimochodem, jestli tu starou jednotku máš, klidně ji tam vrať zpět, na 98% ji nic nebude a ušetří ti to starosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano stará je a ta nejde přehrávat auto chytlo vsechno, ale dělal sem na tom EGR vypnul v mapách chtěl sem nahrát a nic error, napada mě jedině vypnout immo v té co mám náhradní nebo fakt nevím už 😔

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Kdo by někdy řešil že má něco z Řj, pomůže takzvaný boot mode napajkovat drátek na pavoucka PIN 24 použít odpor 5 K Ohm na drátek a potom na kostru a podle instrukcí nejlépe Mpps co umí boot režim a jede to 🤠 dělal sem to na autě. Napsal jsem to zkráceně, ale tenhle návod tady udělat v Čj by se hodil 😁

IMG-20190318-WA0002.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...