Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ztráta výkonu


FandaVit

Recommended Posts

Zdravím, 

auto mi normálně tahá, všechno jede jak má, ale někdy z ničeho nic mi spadne výkon ale auto do nouzaku nespadne, jde točit klidně po 4 tisíce , ale prostě skroo nejede, menší kopec a konec . Po vypnutí a zapnutí motoru ( klidně i za jízdy ) auto jede hned jak má .

Byl jsem před 2 dny na vyčištění FAP i katalyzátoru. Ale i po vyčištění mi to dělá tuto chybu a stejně občas vyskočí hláška : chyba emisního systému + chyba ESP/ASR ( hlášky vyskočí až při vytočení motoru kolem 3 tisíc ) 

Nedávno byl také měněn olej a filtry. Předtím to výkon neztracelo , pouze jednou když vyskočila chyba emisního systému + nebezpečí poškození filtru pevných částic.

 

Jedná se o motor 2.0 HDI RHR 

R.v 2005

PS: vím že tu pár podobných témat je, ale většině lidí to hází do nouzového režimu, což mě ne 

Přikládám ještě foto hadice od turba ( spodní) ta druhá vedle toho je od intercooleru , je tam olej , ale nevím jestli tam má nějaký byt 

Děkuji všem moc za rady

IMG_20190303_120429.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už řeším pouze tu ztrátu výkonu, auto předtím někdy občas jakoby zavibruje ->pak spadne výkon . Po nastartování opět auto jede jak má.

Na DIA mi to napsalo Regulace přeplňování - nízký tlak + Regulace tlaku paliva. Trochu teče nadrž(asi nějaka hadička) ale nevím zda to může mít spojitost.

Auto při přidání plynu trochu zahulí, ale zas nic hroznýho.

Budu rád za každý tip/radu co by to mohlo být

PS:

Chyba emisniho systému - nefunguje signál uzávěru palivové nadrže, nejde regenerace a proto ta chyba

ESP/ASR- hučí zadní levé ložisko, takže možná tam je špatný ten kroužek, proto to hází asi chybu někdy

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...