FandaVit Posted March 4, 2019 Posted March 4, 2019 Zdravím, auto mi normálně tahá, všechno jede jak má, ale někdy z ničeho nic mi spadne výkon ale auto do nouzaku nespadne, jde točit klidně po 4 tisíce , ale prostě skroo nejede, menší kopec a konec . Po vypnutí a zapnutí motoru ( klidně i za jízdy ) auto jede hned jak má . Byl jsem před 2 dny na vyčištění FAP i katalyzátoru. Ale i po vyčištění mi to dělá tuto chybu a stejně občas vyskočí hláška : chyba emisního systému + chyba ESP/ASR ( hlášky vyskočí až při vytočení motoru kolem 3 tisíc ) Nedávno byl také měněn olej a filtry. Předtím to výkon neztracelo , pouze jednou když vyskočila chyba emisního systému + nebezpečí poškození filtru pevných částic. Jedná se o motor 2.0 HDI RHR R.v 2005 PS: vím že tu pár podobných témat je, ale většině lidí to hází do nouzového režimu, což mě ne Přikládám ještě foto hadice od turba ( spodní) ta druhá vedle toho je od intercooleru , je tam olej , ale nevím jestli tam má nějaký byt Děkuji všem moc za rady Quote
pesastor Posted March 8, 2019 Posted March 8, 2019 (edited) V prvni rade bych zajel tam kde Ti to cistili. Predpokladam tedy ze to necistil nejakej garazista, ale zes dostal zaruku a protokol. Meli by na diagnostice vycist chybove hlasky a zjednat napravu. Edited March 8, 2019 by pesastor Quote
FandaVit Posted March 8, 2019 Author Posted March 8, 2019 Teď už řeším pouze tu ztrátu výkonu, auto předtím někdy občas jakoby zavibruje ->pak spadne výkon . Po nastartování opět auto jede jak má. Na DIA mi to napsalo Regulace přeplňování - nízký tlak + Regulace tlaku paliva. Trochu teče nadrž(asi nějaka hadička) ale nevím zda to může mít spojitost. Auto při přidání plynu trochu zahulí, ale zas nic hroznýho. Budu rád za každý tip/radu co by to mohlo být PS: Chyba emisniho systému - nefunguje signál uzávěru palivové nadrže, nejde regenerace a proto ta chyba ESP/ASR- hučí zadní levé ložisko, takže možná tam je špatný ten kroužek, proto to hází asi chybu někdy Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.