Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407sw 2.0 HDi RHR - schémata elektro


kexxo89

Recommended Posts

zdravím páni.

tak som sa stal maitelom 407sw 2.0 HDi RHR. kúpil som ho dosť lacno tak sa mu treba trochu povenovať. chcel by som sa hlavne spýtať na elektro schémi ktoré by som potreboval a ak by som niekto kto to má či by ich vedel poskytnúť

1. schému hmloviek predných aj zadných

2.schému ostrekovačov skiel

3. schému parkovacích senzorov zadných

diky za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes doobeda som sa tomu pežotu venoval a tým predným hmlovkám. ak by ste niekto poradili čo už ste mali podobný problém že kde sa nachádza poistka pre hmlovky lebo podla tej schémi som to nenašiel. kostru som meral ta je dobrá ale na konektor mi nepustí 12v že kde asi môže byť problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus popsat co ti to auto dela ci nedela , vyse chces schemata na tri zavady , v realu to muze byt jedna chyba  napr vadna bsi jednotka,  nebo com , to jsou packy pod volantem , popis komplet zavady jinak tu budem dlouho a na to neni cas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. nesvietia predné hmlovky aj keď mám svetlá manualne zapnuté na páčke. na palubovke sa mi rozsvietia kontrolky že sú zapnuté ale predné nefungujú. zadná hmlovka svieti

2. pri zaradení spiatočky mi ukáže chybu parkovacích senzorov a ďalej sú nefunkčné

3. nefunguje ostrekovanie skiel ale predný ani zadny ale to som zistil že je vadný motorček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. pojistka , klidně i obě žárovky ko

2. napichnout na origo diagnostiku , rekne ti ktere cidlo je po smrti

3. motorek rozeber , je tam takový valecek  na výstupu ,  časem nabere na objemu a nepustí vodu z nádobky, stačí ho obrousit na puvodni velikost, beru teda za předpokladu že motorek vrčí ale nestříká.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...