Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkovací kamera Peugeot 206, 207, 306, 307, 308, 406, 407, 5008


Sanil

Recommended Posts

Nová zadní parkovací kamera k světlu na SPZ. Zakoupil jsem ji k Peugeotu 306 kombi, ale nejde mi do rádia, jelikož nemám AV vstup na rádiu.

Měla by být kompaktibilní s vozy viz nadpis. Jen se nahradí ten průsvitný plast tímto s kamerkou, takže osvětlení SPZ zůstane zachováno.

Cenu kdyžtak nabídněte sem do komentářů pokud by měl někdo zájem. Předání možné v Praze 

IMG_20190303_085918.jpg

IMG_20190303_085928.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná hloupý dotaz, ale kde se obraz z kamery zobrazuje? :myslim    306 nemá barevný displej, stejně tak většina Tebou uváděných modelů, tedy snad kromě těch, co měly navi....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný sklíčko mam na 207, jen teda si neumim představit jak to tam drží, skličko samotný tam drží na heslo. Bych nejspiš udělal kamerce zvlaštní držák, jinak by každou chvili upadla :D

Navic mam pocit když na to tak koukám že to na 207 do toho prostoru nevleze, nebo jo? Tam jsou světylka uplně utopený pod lištou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já u mojí 306 měl problém to sklíčko oddělat, drželo tam docela fest..
To vůbec netuším, jestli 207ka tam má méně prostoru než 306, ale vzhledem k tomu, že to jde z toho sklíčka jakoby dopředu, tak by to tam mělo jít snad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...